Tatiana Okupnik z nowym singlem – Daj to głośniej

Tatiana Okupnik powróciła z nowym singlem Daj to głośniej. Utwór, który ukazał się 9 kwietnia 2026 roku, to kolejna odsłona jej muzycznej aktywności po powrocie na scenę.

Wydanie piosenki poprzedziła akcja angażująca fanów – artystka poprosiła ich o pomoc w wyborze zdjęcia na okładkę. Ostatecznie zwyciężyła propozycja, która po delikatnej obróbce została wykorzystana jako oficjalna grafika singla.

Daj to głośniej to energetyczny numer, który stawia na wyrazisty charakter. Nowy utwór pokazuje Tatianę Okupnik w świeżej odsłonie, łączącej jej charakterystyczny styl z nowoczesną produkcją.

Singiel jest już dostępny w serwisach streamingowych.

Wiemy gdzie wystąpi Oki ze swoim premierowym materiałem

Od kilku dni fani mogą posłuchać pierwszych czterech utworów z nadchodzącej płyty rapera Okiego. Premiera nadchodzącego krążka zapowiedziana jest na czerwiec i z premierowym materiałem artysta wystąpi na jednym z największych polskich festiwali muzycznych. Jesteście ciekawi co szykuje artysta?

Oki da swój koncert na Open’er Festival w Gdyni. Jego występ będzie można zobaczyć 3 lipca na Tent Stage.

Artysta zagra kawałki z nowego albumu zatytułowanego REKLAMACJA’47. Nadchodzące wydawnictwo to tryptyk, który ma się składać łącznie z trzech płyt CD. Dotychczas opublikowane single my love, shoota!!!, Ile byś dał? oraz nobodylovesu składają się na pierwsze CD, drugie może ukazać się lada dzień, w trzecie wieńczące cały projekt będzie miało premierę 12 czerwca.

Kasabian ogłaszają premierę nowego albumu

Płyta zatytułowana ACT III ukazać ma się 17 lipca 2026 roku i – jak zapowiada zespół – będzie wyjątkowym podsumowaniem ich dotychczasowej twórczości.

Przedsmakiem nowego krążka jest singiel Great Pretender, który trafił do słuchaczy 2 kwietnia 2026 roku.

Muzycy podkreślają, że materiał czerpie inspiracje ze wszystkich wcześniejszych albumów. Na ACT III mają znaleźć się zarówno elementy charakterystyczne dla największych hitów zespołu, jak i bardziej eksperymentalne brzmienia.

Ważnym punktem odniesienia dla nowego albumu jest także filmowa narracja. Kasabian od lat inspirują się kinem i storytellingiem, a tym razem płyta ma być jak spójna opowieść. Poszczególne utwory mają przypominać krótkie sceny i fragmenty historii, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami, codziennymi sytuacjami i ulotnymi momentami szczęścia.

ACT III zapowiada się jako projekt bardzo osobisty, ale jednocześnie osadzony w charakterystycznym dla zespołu klimacie. To kolejny rozdział w historii Kasabian, który ma połączyć ich dotychczasowe doświadczenia w jedną i spójną całość.

Zespół nie ukrywa, że nie może się doczekać reakcji fanów i pierwszych odsłuchów nowego materiału.

Thirty Seconds To Mars wrócą do Polski w 2027 roku

Stało się.

Amerykański zespół muzyczny Thirty Seconds To Mars powrócą do Polski (do Krakowa) już 15 kwietnia 2027 roku. Wszystko w ramach trasy koncertowej A BEAUTIFUL LIE VS THIS IS WAR.

Thirty Seconds to Mars ogłasza trasę A Beautiful Lie vs This Is War – wyjątkowe, nowe koncertowe doświadczenie, które łączy dwa najbardziej kultowe albumy zespołu podczas jednego, niezapomnianego wieczoru. Po raz pierwszy fani będą mogli usłyszeć dwa albumy w ciągu jednej nocy, gdy zespół wykona najważniejsze utwory z płyt A Beautiful Lie oraz This Is War.

Ważnym momentem dla wieloletnich fanów będzie powrót byłego członka zespołu, Tomo Miličevicia, który ponownie dołączy do Jareda Shannona Leto, tworząc rzadkie oraz długo wyczekiwane sceniczne spotkanie. Każdy koncert będzie pełnym energii, nostalgicznym widowiskiem, łączącym przeszłość z teraźniejszością. Publiczność zostanie przeniesiona do chwil, wspomnień i emocji związanych z tymi utworami, a jednocześnie nowe pokolenie odbiorców doświadczy ich siły po raz pierwszy.

Więcej informacji pod tym linkiem.

Lady Gaga i Doechii w utworze promującym Diabeł ubiera się u Prady 2!

Do sieci trafiła najnowsza piosenka Lady Gagi w duecie z DoechiiRunway to singiel promujący nadchodzącą kontynuację kultowego filmu Diabeł ubiera się u Prady

O tej niespodziewanej współpracy serwisy muzyczne plotkowały już od kilku tygodni. Spekulacje potwierdziła pierwsza zapowiedź filmu, w której użyto właśnie fragmenty premierowego Runway. Utwór opowiada o świecie mody w blasku fleszy i życiu na wybiegu. Piosenka łączy ze sobą elementy popu rapu oraz muzyki house. 

Runway nie tylko jest singlem promującym Diabeł ubiera się u Prady 2, ale również częścią oficjalnego soundtracku. Na ten temat również pojawiają się doniesienia, że to właśnie Lady Gaga jest odpowiedzialna w głównej mierze za ścieżkę dźwiękową. Według plotek artystka nagrała mini-album, w tym między innymi utwór Shape Of A Woman, który również pojawi się w filmie przy scenie, w której to wystąpi ona sama w krótkiej kilkuminutowej roli cameo, tak jak przy serialu Wednesday. Pojawiają się również głosy o tym, że artystka współpracowała z różnymi piosenkarkami, tak aby podkreślić siłę kobiet.  

Runway to również pierwsza w karierze współpraca Lady Gagi z żeńską raperką. Co prawda amerykańska artystka nagrała dwa utwory zatytułowane Ratchet oraz Red Flame we współpracy z Azealią Banks w ramach albumu ARTPOP w 2013 roku, jednakże obie piosenki nigdy nie ujrzały światła dziennego. 

Druga część ikonicznego filmu Diabeł ubiera się u Prady pojawi się w kinach już 1 maja!