„Mogło być nic”, a jednak. Kwiat Jabłoni wyrusza w wiosenną trasę koncertową

Mamy dobre wieści dla fanów Kwiatu Jabłoni. Już w przyszłym roku rodzeństwo Sienkiewiczów wyruszy w II część trasy koncertowej promującej album Mogło być nic.

Duet Kwiat Jabłoni zaprasza na drugą część trasy koncertowej promującej najnowszy album zatytułowany Mogło być nic. Koncerty odbędą się w największych salach, klubach i filharmoniach 20 polskich miast. Największe przeboje duetu zostaną zaprezentowane w nowych aranżacjach oraz w poszerzonym składzie. Trasa rozpocznie się pod koniec lutego i potrwa dwa miesiące.

Podczas tej trasy chcieliśmy zagrać w miejscach, o których zawsze marzyliśmy. W wielu z nich mieliśmy wystąpić w 2020 roku, żegnając album “Niemożliwe”. Niestety wtedy sytuacja pandemiczna pokrzyżowała wszystkie plany. Teraz, z dwoma płytami na koncie spełnimy nieskrywane marzenie w gdańskim Starym Maneżu, warszawskim Palladium czy poznańskiej Sali Ziemi.

Kasia i Jacek Sienkiewiczowie

Poniżej możecie znaleźć listę miast, w których wystąpi rodzeństwo Sienkiewiczów:

  • 23.02 – Wrocław, Centrum Koncertowe A2
  • 26.02 – Warszawa, Palladium
  • 27.02 – Łódź, Klub Wytwórnia
  • 03.03 – Kraków, Klub Studio
  • 05.03 – Opole, Filharmonia Opolska
  • 09.03 – Radom, Radomska Orkiestra Kameralna
  • 10.03 – Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  • 12.03 – Bielsko-Biała, Klub Klimat
  • 13.03 – Katowice, MCK
  • 17.03 – Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center
  • 18.03 – Bydgoszcz, Fabryka Lloyda
  • 19.03 – Gdańsk, Stary Maneż
  • 27.03 – Chełm, Chełmski Dom Kultury
  • 28.03 – Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka
  • 29.03 – Lublin, Centrum Spotkania Kultur
  • 02.04 – Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
  • 12.04 – Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
  • 13.04 – Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  • 21.04 – Toruń, CKK Jordanki
  • 23.04 – Olsztyn, Filharmonia Warmińsko-Mazurska

Bilety trafią do sprzedaży w najbliższy czwartek, 18 listopada o godz. 12:00.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=442041810621411&set=a.199115484914046&type=3

Kasia z Jackiem dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla Dziś późno pójdę spać, który w serwisie YouTube odnotował do tej pory ponad 32 miliony wyświetleń. Ich debiutancki album Niemożliwe ukazał się w lutym 2019 roku i uzyskał status podwójnie platynowej płyty. Wydawnictwo do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Premiera drugiego albumu pt. Mogło być nic odbyła się na początku lutego br. Płyta zadebiutowała na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży, a także została certyfikowana platyną.

Rodzeństwo do tej pory zagrało blisko 200 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’Rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Kasia i Jacek otrzymali również Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

Czytaj również