Mamy dobre wieści dla fanów Kwiatu Jabłoni. Już w przyszłym roku rodzeństwo Sienkiewiczów wyruszy w II część trasy koncertowej promującej album Mogło być nic.
Duet Kwiat Jabłoni zaprasza na drugą część trasy koncertowej promującej najnowszy album zatytułowany Mogło być nic. Koncerty odbędą się w największych salach, klubach i filharmoniach 20 polskich miast. Największe przeboje duetu zostaną zaprezentowane w nowych aranżacjach oraz w poszerzonym składzie. Trasa rozpocznie się pod koniec lutego i potrwa dwa miesiące.
Podczas tej trasy chcieliśmy zagrać w miejscach, o których zawsze marzyliśmy. W wielu z nich mieliśmy wystąpić w 2020 roku, żegnając album “Niemożliwe”. Niestety wtedy sytuacja pandemiczna pokrzyżowała wszystkie plany. Teraz, z dwoma płytami na koncie spełnimy nieskrywane marzenie w gdańskim Starym Maneżu, warszawskim Palladium czy poznańskiej Sali Ziemi.
Kasia i Jacek Sienkiewiczowie
Poniżej możecie znaleźć listę miast, w których wystąpi rodzeństwo Sienkiewiczów:
- 23.02 – Wrocław, Centrum Koncertowe A2
- 26.02 – Warszawa, Palladium
- 27.02 – Łódź, Klub Wytwórnia
- 03.03 – Kraków, Klub Studio
- 05.03 – Opole, Filharmonia Opolska
- 09.03 – Radom, Radomska Orkiestra Kameralna
- 10.03 – Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
- 12.03 – Bielsko-Biała, Klub Klimat
- 13.03 – Katowice, MCK
- 17.03 – Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center
- 18.03 – Bydgoszcz, Fabryka Lloyda
- 19.03 – Gdańsk, Stary Maneż
- 27.03 – Chełm, Chełmski Dom Kultury
- 28.03 – Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka
- 29.03 – Lublin, Centrum Spotkania Kultur
- 02.04 – Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
- 12.04 – Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
- 13.04 – Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
- 21.04 – Toruń, CKK Jordanki
- 23.04 – Olsztyn, Filharmonia Warmińsko-Mazurska
Bilety trafią do sprzedaży w najbliższy czwartek, 18 listopada o godz. 12:00.
Kasia z Jackiem dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla Dziś późno pójdę spać, który w serwisie YouTube odnotował do tej pory ponad 32 miliony wyświetleń. Ich debiutancki album Niemożliwe ukazał się w lutym 2019 roku i uzyskał status podwójnie platynowej płyty. Wydawnictwo do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Premiera drugiego albumu pt. Mogło być nic odbyła się na początku lutego br. Płyta zadebiutowała na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży, a także została certyfikowana platyną.
Rodzeństwo do tej pory zagrało blisko 200 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’Rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Kasia i Jacek otrzymali również Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

