Dział News Albumy Posłuchaj w całości: Bebe Rexha - Expectations

Posłuchaj w całości: Bebe Rexha – Expectations [ODSŁUCH]

Amerykańska wokalistka Bebe Rexha, znana z takich nagrań jak In the Name of Love, The Way I Are (Dance with Somebody), Meant to Be i I Got You, zapowiadała debiutancki longplay od dłuższego czasu. W końcu fani doczekali się jego premiery.

Pierwszy studyjny krążek wokalistki zatytułowany został Expectations. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 22 czerwca 2018 roku nakładem wytwórni Warner Bros Records. Na płytę trafiło 14 kompozycji. Przed premierą poznaliśmy już część z nich. Jakiś czas temu Bebe ujawniła bowiem takie single jak I Got You, Meant to Be, Ferrari i 2 Souls on Fire. Kolejnym singlem został numer I’m a Mess. Na albumie pojawiają się goście: Quavo, Tory Lanez i Florida Georgia Line.

 1. Ferrari
 2. I’m A Mess
 3. 2 Souls On Fire (feat. Quavo)
 4. Shining Star
 5. Knees
 6. I Got You
 7. Self Control
 8. Sad
 9. Mine
 10. Steady (feat. Tory Lanez)
 11. Don’t Get Any Closer
 12. Grace
 13. Pillow
 14. Meant to Be (feat. Florida Georgia Line)

Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Najpopularniejsze (48h)