Posłuchaj w całości: Antek Smykiewicz – Nasz film

Wschodzący wokalista polskiej sceny muzycznej, Antek Smykiewicz, zaprezentował dzisiaj swój debiutancki album.

Antek Smykiewicz szerszej publiczności dał się poznać już w 2011 roku – właśnie wtedy rozpoczęła się jego przygoda z programami typu talent show. Druga edycja programu The Voice of Poland przyniosła mu wysokie drugie miejsce; w VII edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka wokalista dotarł do półfinału.

W sierpniu ubiegłego roku ukazał się debiutancki singiel Antka Smykiewicza, Pomimo burz, który dotarł do pierwszego miejsca Airplay (listy najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych), zyskując jednocześnie wyróżnienie w postaci platynowej płyty. Kompozytorem utworu jest Marek Kościkiewicz.

W kwietniu br. odbyła się premiera drugiego singla promującego nadchodzącą płytę wokalisty. Współautorką utworu Limit szans jest Sarsa (słowa i muzyka), która wzięła również gościnny udział w jego nagraniu (chórki).

Debiutancki album Antka Smykiewicza, zatytułowany Nasz film, ukazał się 6 maja 2016 roku nakładem wytwórni Universal Music Polska. Znalazło się na nim 11 piosenek.

Tracklista:

 1.  Pomimo burz
 2.  Obok ciebie
 3.  Jak sen
 4.  Limit szans
 5.  Nasz film
 6.  Przepraszanie
 7.  Już nie ty
 8.  Motyle
 9.  Poczuć cię naprawdę
 10.  Na rozstajach
 11.  Zostańmy w snach


null

1 Reply to “Posłuchaj w całości: Antek Smykiewicz – Nasz film”

 1. Niestety, ale okładka jest masakryczna. Nie wiem, co miał na myśli grafik, gdy to tworzył, czy co przedawkował, stare żelki, czy coś, ale nie wygląda zachęcająco, a sam materiał jest niestety średniawy… Wolę go od takiego Brzozowskiego, ale z tych kompozycji broni się singlowy „Pomimo burz” i ewentualnie dwie inne piosenki, reszta to prowizorka muzyki, sorry.

Możliwość komentowania jest wyłączona.