Trzecia płyta w karierze Roksany Węgiel jest już dostępna. Posłuchajcie!
Młoda artystka od kilku lat konsekwentnie buduje karierę muzyczną. Teraz do repertuaru Roxie dołączył nowy album studyjny zatytułowany Błękit. To trzecie wydawnictwo w dorobku piosenkarki, obok 13+5 i debiutanckiego Roksana Węgiel.
Błękit składa się z trzynastu pozycji. Krążek promowały tytułowy singiel oraz Chciałam Ciebie więcej w duecie z White 2115 i Codzienność (Pamiętaj Nas). To muzyczny powrót do korzeni Roxie opowiadający o relacjach międzyludzkich, duchowych i szczerości emocji.
Przekazaliśmy na tej płycie emocje, które towarzyszyły nam w różnych momentach na przestrzeni kilku ostatnich lat, cieszę się, że mogliśmy pisać wspólnie teksty i wyrażać się przez muzykę.
opowiada gwiazda.



