Nadchodzący album Mrozu zbliża się wielkimi krokami. Artysta zdążył już w tym roku podzielić się jedną piosenką nagraną we współpracy z Julią Pietruchą. Przyszedł czas na solową nowość.
Utwór nosi tytuł Nie ma miejsca jak dom i premierę miał w miniony wtorek 5 maja. Artysta ponownie sięga po charakterystyczne dla siebie połączenie soulu, popu i lekkich gitarowych brzmień. Nowa piosenka opowiada o tęsknocie za szeroko rozumianym domem, nie tylko konkretnym miejscem, ale poczuciem bezpieczeństwa i spokoju.
Artysta zapowiedział już jesienną trasę koncertową, podczas której zagra na żywo nowe piosenki. Odwiedzi największe hale koncertowe w kraju – Atlas Arenę, Torwar, Halę Stulecia, Ergo Arenę oraz Tauron Arenę. Bilety są już w sprzedaży.



