Bring Me The Horizon wracają do korzeni!
Zespoł świętuje 20-lecie swojego debiutanckiego albumu Count Your Blessings z 2006 roku. Z tej okazji przygotowali specjalne wydanie – Repented, czyli odświeżoną wersję krążka, która trafi na streamingi już 10 lipca.
Na albumie znajdą się nagrane na nowo utwory z oryginalnej płyty. W ostatnich tygodniach zapremierowało już Black and Blue, a 25 czerwca fani otrzymali również całkowicie nowy singiel Dehumanized.
Przez lata Bring Me The Horizon wielokrotnie zmieniali swoje muzyczne oblicze, eksperymentując z metalcore’em, rockiem, popem czy hyperpopem. Tym razem grupa postanowiła jednak wrócić do swoich najcięższych korzeni. Dehumanized to mocny deathcore’owy utwór. Premierze singla towarzyszył również intensywny, mroczny teledysk.
Co ciekawe, pierwsza zapowiedź utworu pojawiła się w Polsce. Krótki zwiastun teledysku został wyświetlony tuż po koncercie Bring Me The Horizon w krakowskiej Tauron Arenie, który odbył się 9 czerwca, zaskakując polskich fanów na wydarzeniu.
Obchody 20-lecia Count Your Blessings nie ograniczą się jednak tylko do premiery muzyki. Zespół ogłosił także dwa wyjątkowe koncerty w Manchesterze, które odbędą się 10 i 11 lipca. Występy mają nawiązywać do początków działalności zespołu, będą dosyć kameralne, a między publicznością a sceną nie pojawi się tradycyjna barierka, co ma stworzyć atmosferę przypominającą pierwsze koncerty Bring Me The Horizon sprzed dwóch dekad.
Dehumanized gotowe do przesłuchania.



