Po tym jak Facebook zmienił swoją politykę i uniemożliwił dodawanie pytań na profilach głosowaliście tylko na naszej stronie. Stąd drastycznie spadła liczba głosujących. Prezentujemy Wam kolejne głosowanie. Na politykę Facebooka nie mamy wpływu, jednak Wy macie wpływ na to, jak będzie wyglądać kolejna Lista Przebojów All About Music. Głosujcie!

Kolejny tydzień za nami, a tym samym kolejne głosowanie. W tym tygodniu prezentujemy Wam nowości, na które możecie głosować oraz głosowanie, które odbywa się  na utwory dobrze Wam znane. To właśnie od Waszych głosów zależy, jak będzie wyglądać kolejna nasza Lista Przebojów.

[poll id=”25″]
[poll id=”24″]

Nowości:

Alicia Keys – Tears Always Win

Tears Always Win zostało wydane 9 maja, dzień przed tym jak artystka wykonała go na żywo w półfinale dwunastej edycji programu American Idol. Do numeru powstał również teledysk. To piąty klip, który został nakręcony do utworu z płyty Girl on Fire.

One Direction – Best Song Ever

Best Song Ever to najnowszy singiel zaprezentowany przez zespół One Direction. Zapowiada ona najnowszy album grupy, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. Piosenka została napisana przez Eda Drewetta, Wayne Hectora, Juliana Bunetta i Johna Ryana.

Kings Of Leon – Supersoaker

Supersoaker to pierwszy i główny singiel, który promuje najnowszy album tego zespołu. Płyta nazywać ma się Mechanical Bull i ukazać się  24 września nakładem RCA Records.

Daft Punk feat. Pharrell Williams – Lose Yourself to Dance

Lose Yourself to Dance to drugi singiel, który promuje album Random Access Memories, wydany w maju tego roku (krążek w naszym kraju uzyskał status Platynowej Płyty). Piosenka została napisana przez Duft Punk przy współpracy z Nilem Rodgersem oraz Pharrellem Williamsem. Ten ostatni użyczył także swojego głosu do piosenki.

Patrycja Markowska – Dzień za dniem

To drugi singiel promujący najnowszy album Markowskiej Alter Ego. Do piosenki został również nakręcony teledysk.