All About MusicUtwór Tygodnia

Utwór tygodnia 21 (22.07 – 28.07)

Po tym jak Facebook zmienił swoją politykę i uniemożliwił dodawanie pytań na profilach głosowaliście tylko na naszej stronie. Stąd drastycznie spadła liczba głosujących. Prezentujemy Wam kolejne głosowanie. Na politykę Facebooka nie mamy wpływu, jednak Wy macie wpływ na to, jak będzie wyglądać kolejna Lista Przebojów All About Music. Głosujcie!

Kolejny tydzień za nami, a tym samym kolejne głosowanie. W tym tygodniu prezentujemy Wam nowości, na które możecie głosować oraz głosowanie, które odbywa się  na utwory dobrze Wam znane. To właśnie od Waszych głosów zależy, jak będzie wyglądać kolejna nasza Lista Przebojów.

[poll id=”25″]
[poll id=”24″]

Nowości:

Alicia Keys – Tears Always Win

Tears Always Win zostało wydane 9 maja, dzień przed tym jak artystka wykonała go na żywo w półfinale dwunastej edycji programu American Idol. Do numeru powstał również teledysk. To piąty klip, który został nakręcony do utworu z płyty Girl on Fire.

One Direction – Best Song Ever

Best Song Ever to najnowszy singiel zaprezentowany przez zespół One Direction. Zapowiada ona najnowszy album grupy, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. Piosenka została napisana przez Eda Drewetta, Wayne Hectora, Juliana Bunetta i Johna Ryana.

Kings Of Leon – Supersoaker

Supersoaker to pierwszy i główny singiel, który promuje najnowszy album tego zespołu. Płyta nazywać ma się Mechanical Bull i ukazać się  24 września nakładem RCA Records.

Daft Punk feat. Pharrell Williams – Lose Yourself to Dance

Lose Yourself to Dance to drugi singiel, który promuje album Random Access Memories, wydany w maju tego roku (krążek w naszym kraju uzyskał status Platynowej Płyty). Piosenka została napisana przez Duft Punk przy współpracy z Nilem Rodgersem oraz Pharrellem Williamsem. Ten ostatni użyczył także swojego głosu do piosenki.

Patrycja Markowska – Dzień za dniem

To drugi singiel promujący najnowszy album Markowskiej Alter Ego. Do piosenki został również nakręcony teledysk.

Tags
Show More


Marta Mrowiec

Gdyby nie muzyka zapewne więcej pisałaby o książkach. Gdyby nie książki pewnie więcej pisałaby o muzyce. Słucha głównie rapu, ale jest też otwarta na to co dziwne, eksperymentalne i odkrywcze. Unika przeciętności i tego co akurat modne, chyba że jest dobre. Często wraca do starszych,polskich kawałków, które mają swój specyficzny klimat.

Related Articles

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.