Dział News Albumy Posłuchaj w całości: Marcelina - Gonić burzę (Odsłuch)

Posłuchaj w całości: Marcelina – Gonić burzę (Odsłuch)

Nowy album Marceliny ukaże się już za tydzień. Jednak już dziś możecie go posłuchać u nas za darmo!

Trzeci studyjny krążek Marceliny ukaże się 9 października, czyli za tydzień. Płyta nazwana Gonić burzę zawierać ma trzynaście premierowych nagrań. Wszystkie zostały współtworzone przez samą wokalistkę, w jednym z nich pomocy udzielił Budyń z grupy Pogodno. Płyta nawiązywać ma do gitarowych brzmień, który w połączeniu z delikatnym głosem Marceliny dają świeży efekt.

To już moja trzecia płyta, jestem więc trochę zestresowana, ale też podekscytowana, bo zdecydowanie weny i pomysłów nie brakuje. Mam bardzo dobry czas twórczy, mnóstwo pomysłów, które w połączeniu ze zdobytym podczas ostatnich lat doświadczeniem w studiu jak i na scenie, znajdą swoje ujście właśnie w tym krążku. Uważam, że ta płyta to mój duży artystyczny krok w przód. Płyta, której nadałam tytuł „GONIĆ BURZĘ” dokładnie odzwierciedla mój stan ducha, osobowości czy też muzycznej drogi, którą właśnie zmierzam. Te na pozór proste dwa słowa zawierają wiele znaczeń, którymi podzielę się już jesienią..

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków.

Popularne