Site icon All About Music

Znany jest support przed koncertem Garbage w Polsce

Amerykański zespół muzyczny Garbage powróci do Polski już pod koniec tego miesiąca!

17 grudzień 2025 roku – ta data na zapisze się w historii wszelakich kalendarzy wśród polskich fanów Garbage. Otóż, agencja koncertowa WiniaryBookings ogłosiła ich koncert, który odbędzie się już pod koniec tego miesiąca! Po czternastu latach od ich ostatniej wizyty w naszym kraju.

Garbage zagrają 30 maja w warszawskiej Progresji w ramach cyklu Letnia Scena Progresji, a bilety są cały czas dostępne.

Teraz poznaliśmy zespół, który będzie supportem dla amerykańskiej kapeli – jest to polska grupa Izzy and the Black Trees. To żarliwa i poetycka formacja punkrockowa z Poznania, prowadzona przez wokalistkę oraz autorkę tekstów Izabelę „Izzy” RekowskąIzzy rozwijała swój warsztat w Londynie, zanim założyła zespół w 2018 roku. Zespołowa surowa energia, lekką zabarwione psychodelią riffy i feministyczny duch punka przyniosły im porównania do Patti SmithPJ Harvey i Kim Gordon. 27 lutego tego roku miała miejsce premiera ich najnowszej płyty o tytule Kisses to Chaos.

Exit mobile version