Jak co roku trwa gorąca dyskusja o artystach, którzy zdecydowali się na współpracę z TVP podczas Sylwestra Marzeń. Swoje zdanie wyraziła Kayah.
Kilka dni temu Mel C ze Spice Girls ogłosiła, że nie wystąpi podczas Sylwestra Marzeń TVP tłumacząc to iż wartości, które wyznaje TVP „nie zgadzają się z moimi poglądami na temat grup społecznych, które wspieram”. Dzisiaj ogłoszono, że Mel C zastąpi zespół Black Eyed Peas.
Jak co roku, fani nawołują m.in. do Edyty Górniak czy Justyny Steczkowskiej by nie brały udział w przedsięwzięciach TVP. Swój komentarz wyraziła m.in. Kayah:
Każdy ma swój kręgosłup moralny albo jego brak. Ja z TVP nie pracuję, a o pracujących mam złe zdanie
powiedziała Kayah w rozmowie z „Plotkiem”
Podczas Sylwestra TVP wystąpią m.in. Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Sara James, Zenek Martyniuk i plejada „gwiazd” disco polo. W tym samym czasie w Polsacie zobaczymy m.in. Michael Patrick Kelly, Doda, Beata Kozidrak, Cleo czy Maryla Rodowicz.

