Site icon All About Music

10-lecie zespołu LemONa w dziesięciu miastach

Wiecie, że zespół LemON obchodzi w tym roku… dziesięciolecie?

Jak nie wiedzieliście o tym, to teraz już się dowiedzieliście. Mało tego, w przyszłym roku nastąpi ogromne świętowanie! Formacja ogłosiła aż dziesięć wyjątkowych koncertów w największych polskich miastach.
Zacznijmy jednak od wypowiedzi Igora Herbuta:

Dziesięć lat temu zawiązał się maleńki zalążek zespołu LemON. To był 27 listopada 2011 roku. Miałem 21 lat i przechadzałem się nad ranem po Wrocławiu. Nie pytajcie dlaczego, odpowiedz zawiera się w informacji, że miałem wtedy 21 lat. Słońce zaczynało się nieśmiało odbijać w Odrze, było chłodno, ale przyjemnie i rześko. Tuż za mostem zakochanych, na którym wolno było jeszcze wieszać kłódki, na jakimś słupie zobaczyłem ogłoszenie o castingu do programu Must Be The Music. Pod różowym logo było chyba: możesz przyjść solo albo z zespołem. I właśnie w tamtej chwili postanowiłem, że założę tego dnia zespół. Tak to się zaczęło. Przez te dziesięć lat w składzie zespołu grało dziesięciu muzyków. Ale nawet w czasie największych zamieci i burz – bo przecież muszą się one wydarzać, gdy wrażliwi ludzie tworzą razem, żyją razem w trasie, jedzą razem śniadanie w hotelu i orzeszki na stacji na kolację – nigdy nie przeszło mi przez myśl, że mogłoby LemONa nie być. 

Pełną treść możecie przeczytać na stronie facebookowej LemONa. Teraz skupmy się na ogłoszonych koncertach i gościach:

Bilety są już dostępne na stronie ebilet.pl. Będziecie?

Exit mobile version