Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Zwycięzca Eurowizji 2017 Salvador Sobral wystąpi w Polsce

Znalezione obrazy dla zapytania salvador sobral

Zwycięzca ubiegłorocznego konkursu Eurowizji przyjedzie do Polski. Salvador Sobral odwiedzi Polskę z indywidualnym koncertem. 

Salvador Sobral zdecydował się na wyruszenie w trasę koncertową, którą rozpocznie w rodzimej Portugalii. Pomiędzy czerwcem a lipcem odwiedzi Hiszpanię. Podczas trasy odwiedzi m.in. Madryt, Barcelonę, Malagę, Walencję, Katagenę oraz San Sebastian. Kalendarz koncertowy piosenkarza przewiduje wyjazdy zarówno w związku z koncertami zespołu Alexander Search, w którym jest wokalistą, jak i pod własnym nazwiskiem.

Polska będzie jednym z kilku państw, do których zawita Portugalczyk w ciągu najbliższego roku. Koncerty w Polsce zaplanowane zostały na kwiecień 2019 roku.

W grudniu Sobral przeszedł przeszczep serca, a występ podczas tegorocznego finału Eurowizji w Lizbonie był jego pierwszym publicznym koncertem od operacji. Portugalczyk przyznaje, że nie obawia się trasy koncertowej.

Salvador Sobral wygrał 63. finał Eurowizji, który organizowany był w Kijowie.

Tags
Show More


Patrycja Mucha

Studentka II roku Tekstów Kultury. Każdą wolną chwilę spędza z muzyką popularną, ale w każdym gatunku odnajdzie coś dla siebie. Seriale również pochłaniają sporą część jej życia.

Related Articles

7 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.