Znalezione obrazy dla zapytania Bohemian Rhapsody ramiEkranizacja historii grupy Queen jest czymś, na co wiele osób czekało od lat. Premiera filmu Bohemian Rhapsody odbędzie się pod koniec roku, tymczasem został wypuszczony pierwszy zwiastun produkcji.

O tym, że grupa Queen zapisała się w historii muzyki złotymi zgłoskami nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Ekranizacja historii brytyjskiej grupy, której wokalistą był Freddie Mercury światową premierę będzie mieć 2 listopada, natomiast do polskich kin trafi ona 25 grudnia. Film Bohemian Rhapsody ukaże historię grupy Queen od momentu jej założenia do koncertu Live Aid z 1985 roku.

W rolę Freddiego Mercury’ego wcieli się amerykański aktor Rami Malek, odtwórca głównej roli serialu Mr. Robot. Po zwolnieniu Bryana Singera wytwórnia 20th Century Fox do etapu postprodukcji zaangażowała Dextera Fletchera, nad ostatecznym wyglądem filmu czuwają także Brian May oraz Roger Taylor, członkowie zespołu Queen.

Arkadiusz Zroślak
Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.
Poprzedni artykułBackstreet Boys powrócili z nowym singlem
Następny artykułAmerican Idol doczeka się drugiego sezonu na ABC