Dział PublicystykaZnanych Nieznane

Znanych Nieznane #63 – #AAMPrzejęte #UkradliAAM

Kolejny czytelnik prezentuje Wam Znanych Nieznane. Wszystko w związku z akcją #AAMPrzejęte #UkradliAAM. Sprawdźcie, co Wam do zaoferowania ma Dariusz Kozera.

Lea Michele – The Bells

Lea Michele jest znane głównie ze swojej roli w serialu „Glee”, w którym grała Rachel Berry. W roku 2014 zaprezentowała światu swój pierwszy krążek, który ukazał się w wersji standardowej oraz deluxe. To właśnie z tej drugiej pochodzi przedstawiony przeze mnie kawałek. Jest to niezwykła ballada, przy której naprawdę ciężko pozostać obojętnym. Lea swoim wokalem potrafi poruszyć nawet najbardziej zatwardziałe serce, co z pewnością udowadnia właśnie w tym utworze. Jeżeli podobnie jak Ja uwielbiacie ją w balladach, to po prostu nie możecie pominąć tego kawałka.

Jessie J – Magnetic

Jessie J to brytyjska wokalistka, która ma już na swoim koncie trzy studyjne albumy: „Who You Are”, „Alive” oraz „Sweet Talker”. Utwór „Magnetic” pochodzi z wersji deluxe krążka „Alive”, jednak trafił również na soundtrack do filmu „The Mortal Instruments: City of Bones”. To co w tym utworze Jessie robi ze swoim wokalem jest po prostu genialne. Wokalistka bawi się muzyką jak plasteliną i tworzy z niej coś pięknego. Z chwili na chwilę zmienia ton głosu i dopasowuje go do muzyki. Oczywiście nie zabraknie również długich dźwięków, z którymi Jessie radzi sobie bezbłędnie.

Christina Aguilera – Reflection

Wróćmy na chwilę do roku 1998. Wtedy też miało miejsce przełomowe zdarzenie. Dzięki piosence „Reflection” Christina rozpoczęła swoją prawdziwą przygodę z muzyką. Kawałek znalazł się na ścieżce dźwiękowej i promował bajkę Disneya pt. „Mulan”. Po sporym sukcesie jaki odniósł ten singiel Christiną zainteresowała się wytwórnia RCA Records. Dzięki temu zdarzeniu już rok później na półkach sklepowych pojawił się pierwszy album Christiny, który w wielkim stylu zapoczątkował jej karierę. Sama w sobie piosenka jest bardzo spokojna i delikatna. Brak w niej drapieżnego wokalu, do którego przyzwyczaiła nas z czasem Kryśka ;)

Autorem tekstu jest Dariusz Kozera

Tekst jest gościnnym wpisem jednego z czytelników All About Music. Ukazał się w ramach wrześniowej akcji #WrzesieńMiesiącemCzytelników #AAMPrzejęte #UkradliAAM.

Tags
Show More

Podobne artykuły

9 thoughts on “Znanych Nieznane #63 – #AAMPrzejęte #UkradliAAM”

  1. Dziękuję AAM za możliwość napisania do tej rubryki. Od razu wiedziałem, które 3 kawałki wybiorę ;) Cieszę się, że więcej osób będzie mogło je poznać i mam nadzieję również polubić :D

  2. Piosenki są zdecydowanie trafione! (y) O wszystkich nie wiedziałam i wszystkie przypadły mi do gustu. Lea mnie zauroczyła! <3 Tak piękny utwór, a ja żyła w niewiedzy o jego istnieniu…. :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close