Dział News Znamy pierwsze gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie

Znamy pierwsze gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie

Jeszcze niedawno pisaliśmy Wam, że nie wiadomo, gdzie odbędzie się tegoroczna edycja Sylwestra z Polsatem. Dziś jednak dowiadujemy się gdzie i kto wystąpi

Pierwszą gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie Michał Szpak. artysta ujawnił to w rozmowie z Party.pl. Co ciekawe w ostatnich latach artysta występował na Sylwestrze organizowanym przez TVP.

W Chorzowie wystąpią także: Maryla RodowiczSławomirEwa FarnaMichał WiśniewskiCleoGrzegorz Hyży Ewelina LisowskaMateusz Ziółko, ŁobuzyEnejFeelPiersi oraz Liz Mitchell Boney M.

Przypomnijmy również, że tegoroczna impreza zmienia swoją lokalizację. Wszystko przez szczyt klimatyczny, który rozpoczął się 3 grudnia. Przez to wydarzenie Polsat jest zmuszony na zmianę lokalizację swojej imprezy, co potwierdza rzecznik prasowy UM w Katowicach, Ewa Lipska. Impreza odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków.

Popularne