American IdolDział NewsProgramy muzyczne w TV

Znamy pełny skład jurorski trzynastej edycji American IdolaZaraz po zakończeniu American Idola ogłoszono, że cały skład jurorski nie powróci w kolejnej edycji. Potem jednak zmienili zdanie i znów zatrudnili Keitha Urbana. Kto dołączy do niego?

Otóż jedna informacja jest dobra – Harry Connick, Jr., który był gościem w jednym z odcinków i bardzo krytycznie wypowiedział się na temat kilku uczestników. Skrytykował dobór utworów i odcinków tematycznych. Muzyk będzie teraz jurorem i będzie miał całkiem spory wpływ na to, jakie utwory będą śpiewać nowicjusze.

Druga, a właściwie trzecia jurorka to… Jennifer Lopez. Artystka za powrót do panelu jurorskiego otrzyma – uwaga – 17,5 mlna dolarów! To zaledwie pół miliona mniej, niż w ubiegłej edycji otrzymała Mariah Carey.

Zatem, panel jurorski trzynastej edycji to Keith Urban, Jennifer Lopez oraz Harry Connick, Jr.

Ryan Seacrest powróci jako prowadzący, Randy Jackson pojawi się jako mentor w jednym z odcinków. Zwolniono również całą ekipę producencką, która odpowiadała za show przez 12 sezonów. Można zatem oczekiwać odświeżenia formatu.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

20 Comments

 1. Całkiem ciekawy skład muszę przyznać :)

  Zdążyłem już zapomnieć o takim programie jak „Idol” – pierwsza polska edycja, to był hit :) Teraz mamy tego typu programów taki wysyp, że aż się człowiek zgubić może – chociaż jak dla mnie, najwyższy i najbardziej różnorodny poziom prezentuje Must be the Music :)

   1. Idol był hitem u nas w stanach nadal jest :) Odświeżenie się przyda chociaż czy nie jest już za późno? The Voice bije go na głowę :/ Nie bardzo uwielbiam ten program ale senstyment jest :)

    1. Wg mnie format jest bardzo dobry i bardzo porównywalny do The Voice, fani jurorów przyciągną trochę widowni a dobra reklama zrobi swoje. :-D

   2. Wg mnie najlepszym formatem jest The Voice, podoba mi się ogólnie cały pomysł na program, przesłuchania w ciemno itd. W Polsce pierwsza edycja była świetna, druga trochę gorsza zobaczymy jak z trzecią. MBTM również lubię, świetnie spisuję się Kora w roli ostrej jurorki, do X-Factora stracił trochę szacunku przez granie na emocjach dzięki małżeństwu Hyży, miałem takie wrażenie, że Maja była cały czas przepychana dalej aby w ostateczności zmierzyć się z mężem.

    1. Jak dla mnie to wszyscy w tych programach grają na emocjach. Jak jesteś dzieckiem, chorym, niewidomym to od razu masz głosy publiki. Bo na tym polegają talent-show na poruszeniu emocji widza przed TV żeby oddał głos. To działa na proste emocje, nikt się nie zastanawia czy z tego coś będzie… Tylko „patrz dziewczyna ze złego domu śpiewa, puść na nią sms” i tak to zazwyczaj działa. Dlatego od jakiegoś czasu nie oglądam tych programów. Brak mi czasu na to

     1. MTBM też to występuje, ale zauważ, że Enej i LemON, nigdy nie grali na emocjach poza sceną, muzyka broniła ich sama, nie mogłem znieść tego całego hype’u x-factorze, bo to jest małżeństwo, muszą ze sobą konurować itp.

     2. Skoro już o LemONie wspomniałeś – czy tylko moim zdaniem lider tego zespołu trochę już zaczyna przesadzać ze swoją sławą i uważać się za nie wiadomo kogo…? :) Jakby chciał być legendą jeszcze za życia…

     3. Nie mam nic do lidera LemON jest dziwny i z tego co pamiętam „około-programowy” szał na zespół zawsze taki był. Lubię ich tylko jedną piosenkę więc ekspertem nie jestem ale tak mi się wydaje

     4. Czyżby kawałek „Napraw”? Jeśli tak, to jest nas dwóch, bo to naprawdę ładna piosenka.

     5. Nie… ich ostatni singiel, zapomniałem jak się nazywa. Ten z tymi kartkami (po tym wszyscy wiedzą o co chodzi) Chociaż „Napraw” nie jest złe to po dłuższym słuchaniu strasznie działa na nerwy.

     6. Słucham tylko ich piosenki, więc nie wiem jaki jest prywatnie, ale w MBTM i innych wywiadach jest wg mnie w porządku, z ogromną pasją mówi o zespole, piosenkach itp. Nie wiem jak jest teraz.

     7. Pomijając co myślę o tych zespołach… Wyżej wspomniałem nie przepadam za Polsatowskim show (jak i przestałem tego typu programy ogólnie oglądać) więc nie wiem czym się bronili. A jak mam wyrazić swoją opinię to Enej na pewno nie załguje na swoją pozycje

    2. Ja do X Factora w ogóle straciłem chęć, głównie przez jurorów – tylko Mozil jest na tyle obiektywny, żeby wspierać każdego, kto śpiewa dobrze, a nie tylko faworyzować swoją grupę. Poza tym – piosenki tam śpiewane to tylko pop lub poprock, więc trochę mało możliwości…

     1. Zgadza się możliwości mało, ale głównie przez taką muzykę można się przebić do mediów, a co do jurorów to masz 100 procentową rację, Wojewódzki robi wszystko aby jego podopieczni przechodzili dalej, tylko Mozil stara się być obiektywny.

 2. Jennifer Lopez i już wszystko jasne. Jestem nie obiektywny mam sentyment do J.Lo więc dla mnie to bardzo dobra informacja :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.