Dział NewsProgramy muzyczne w TVThe Voice

Znamy oficjalne jury i prowadzących polskiej edycji The Voice KidsPo tygodniach spekulacji, znamy oficjalne jury pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids.

Telewizja Polska ogłosiła skład jurorski polskiej edycji The Voice of Kids. Będą nimi znani z „dorosłej” wersji The Voice – Tomson i Baron oraz Edyta Górniak. Dołączy do nich debiutujący w roli jurora, Dawid Kwiatkowski. W roli prowadzących zobaczymy Barbarę Kurdej – Szatan, Tomasza Kammela i Adama Zdrójkowskiego.

Program prawdopodobnie zadebiutuje na antenie TVP2 zimą w soboty o godzinie 20.00. Pierwsze odcinki mamy zobaczyć już w styczniu, tuż po tym jak zakończy się ósma edycja programu The Voice of Poland.

W show występują dzieci wieku od 8 do 15 lat, którzy są oceniani przez cały program przez trenerów. Zasady programu są wręcz identyczne jak w programie The Voice of Poland.

Tags
Show More


Łukasz Jaćkiewicz

Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Related Articles

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.