Dział News Znamy laureatów SuperJedynek 2015!

Znamy laureatów SuperJedynek 2015!

Właśnie powoli kończy się drugi dzień 52. KFPP Opole 2015. Dzisiaj odbył się koncert, podczas którego zaprezentowali się laureaci SuperJedynek 2015. Poznajcie laureatów.

Właśnie powoli kończy się drugi dzień 52. KFPP Opole 2015. Dzisiaj odbył się koncert, podczas którego zaprezentowali się laureaci SuperJedynek 2015. Za chwilę po raz pierwszy usłyszeć nowe piosenki w ramach SuperPremier. Lecz to nie wszystko – za kilkanaście minut scena będzie należała do Edyty Górniak, która z okazji 25-lecia swojej pracy artystycznej zaprezentuje swoje największe przeboje w ramach specjalnego widowiska. Przypomnijmy, że artystka już wkrótce w ramach jubileuszu wystąpi w kilku miastach.

Prowadzący koncert: Artur Orzech i Katarzyna Pakosińska

Zapowiedzi kategorii: Katarzyna Moś + The Chance

Loża Ekspertów:

 • Marta Manowska,
 • Jan Wieczorkowski,
 • Julia MAFFASHION Kuczyńska,
 • Maria Rotkiel,
 • Beata Chmielowska-Olech,
 • Robert Janowski,
 • Mariusz PUDZIAN Pudzianowski

SuperZespół – Enej

Nagrodę wręczał Mariusz Pudzianowski, a zespół po jej odebraniu wykonał utwór Nie chcę spać.

SuperAlbum – Donatan&Cleo za Hiper/ Chimera

Nagrodę wręczała Maria Rotkiel, a Cleo wykonała medley utworów Nie pozwól i Brać.

SuperGwiazda w sieci (brak nominacji) – Grzegorz Hyży

Nagrodę wręczali Julia Kuczyńska (Maffassion) oraz członek zarządu TVP, Bogusław Piwowar, a Grzegorz zaprezentował nam utwór Wstaję.
Najlepszy cytat podczas wręczania nagród: proszę Pana, to nie ten mikrofon…

SuperArtysta bez granic (brak nominacji) – Monika Kuszyńska

Nagrodę wręczył dyrektor TVP Polonia, Łukasz Kardas, a Monika zaprezentowała polską wersję piosenki In the Name of Love, czyli Obudź się i żyj.

SuperArtystka – Justyna Steczkowska

Nagrodę wręczył Jan Wieczorkowski, a artystka zachwyciła nas fenomenalnym wykonaniem utworu Terra.

SuperArtysta – Rafał Brzozowski

Nagrodę wręczyła Beata Chmielowska-Olech, a artysta zaprezentował nam medley utworów Tak blisko, Magiczne słowa oraz Za mały świat.

SuperShow (brak nominacji) – Blue Cafe

Nagrodę wręczyli Sławomir Zieliński, Ewa Lampart… oraz Andrzej S., a zespół zaprezentował utwór Zapamiętaj.

SuperPrzebój – Perfect Wszystko ma swój czas

Nagrodę wręczył Robert Janowski, a zespół zaprezentował SuperPrzebój.

SuperWystęp czyli SuperJedynka Widzów (głosowanie w trakcie koncertu) – Perfect

Nagrodę wręczyli Piotr Radziszewski i Marta Manowska

SuperJedynkę Dziennikarzy i Fotoreporterów otrzymała Kasia Popowska.

#Superjedynki Superartysta.Nie Dawid Podsiadło.Nie Maciej Maleńczuk.Nie Mrozu.Nie Dawid Kwiatkowski.Rafał Brzozowski.Serio?

Posted by All About Music on 13 czerwca 2015

Beata Prętnicka
Beata Prętnickahttp://mojemuzykowanie.blog.pl
Lat 23, blogerka. Fanka muzyki wszelakiej, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Szybko się nudzi znalezionymi wcześniej utworami, które zawierają w sobie nutę szczerości i prawdziwości. Z chęcią chodziłaby na wszystkie interesujące koncerty. Lubi obejrzeć dobrą komedię. Zagorzały kibic sportowy.

Popularne

29 KOMENTARZE

 1. Powiem wprost. Taka gala to w większym stopniu obraza dla artystów niż nagroda, za muzyczne dokonania. Już sama ,,loża ekspertów” pozostawia aż nazbyt wiele do życzenia. Z całym szacunkiem, ale co tam robi taki PUDZIAN….

  Przechodząc już do samych laureatów to jest to kolejna porażka tej gali. Rafał Brzozowski jako super artysta to idealny dowód na to, że organizatorzy powinni sobie darować takie przedsięwzięcie jak SuperJedynki.

  Jedyny plus za prowadzących, ponieważ naprawdę lubię ten duet. Uważam jednak, że znaleźli się trochę w nieodpowiednim miejscu :P

 2. Ja już się nie będę wypowiadał o zwycięzcach bo w większości to jest tak śmieszne, że nie mam słów ale nie dziwię się, że tak wyszło skoro w „Loży Ekspertów” były osoby pokroju Pudziana… :O

 3. Ja już się nie będę wypowiadał o zwycięzcach bo w większości to jest tak śmieszne, że nie mam słów ale nie dziwię się, że tak wyszło skoro w „Loży Ekspertów” były osoby pokroju Pudziana… :O

 4. A to moje SuperJedynki :) SuperPrzebój: „Nic do stracenia” Mrozu feat. Sound’n’Grace; SuperAlbum: „Hiper Chimera” Donatan & Cleo; SuperArtystka: Margaret; SuperArtysta: Mrozu; SuperZespół: LemON :) Patrząc na lożę ekspertów to jakaś porażka, gdzie są osoby związane z muzyką? Powinni być artyści, tekściarze, kompozytorzy czy dziennikrze muzyczni. A tu mamy, szkoda gadać… Nawet nie ma czego komentować. SuperJedynki z roku na rok są coraz gorsze…

 5. To jakieś jaja xDD Co to za nominacje, i nagrody? Jak to się ma do popularności, i poziomu niektórych wygranych? Brak słów… zgadzam się z kolegami/koleżankami poniżej, że z roku na rok coraz gorzej

 6. Ten festiwal z roku na rok staje się coraz gorszy.. Kiedyś artyści traktowali występ na opolskiej scenie jak zaszczyt, wyróżnienie czy niesamowitą okazję do wybicia się na rynku, a teraz.. Jak wszędzie niestety i tutaj liczy się głównie pieniądz… Szkoda.
  Jednak wybór Brzozowskiego to już w ogóle żart stulecia.. Zwłaszcza w tym roku

 7. Że to jest niby najważniejszy polski festiwal piosenki!? :O lata świetności ma już za sobą. . Jak porownam ‚TO’ do np. takiego Sanremo (prywatnie <3) to taka drama, że ho ho! Poziom piosenek fatalny, oprawa show makabryczna, brak orkiestry, więcej gadania niż tej muzyki.. to wszystko mija się z celem. Tu potrzebny jest armagedon, może nowy prezes spojrzy na to wszystko trzezwym okiem i jakoś zmieni ten cały format. Smutne to.. :-( ja sobie odpuszczam.. PS. Boje się gdybyśmy czasami wygrali Eurowizje (<3) i ta nasza organizacja.. nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. .

 8. To Opole to jakaś kompletna porażka. DNO!!! Wczoraj tacy wspaniali „artyści” jak „Space”, „Jeremi” a dzisiaj SuperJedynki zdobyli: Enej, Donatan i Cleo, Steczkowska i najlepsze SUPER ARTYSTA RAFAŁ BRZOZOWSKI. Artysta jednego hitu i to z 2012 roku…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.