Dział News Znamy kolejnych uczestników nowej edycji Twoja twarz brzmi znajomo

Znamy kolejnych uczestników nowej edycji Twoja twarz brzmi znajomo

Twoja twarz brzmi znajomo jest jednym z najbardziej lubianych muzycznych programów w polskiej telewizji. Dziesiąta edycja dobiegłaa ale stacja Polsat ma jednak dobre wieści dla fanów programu.

W wiosennej ramówce stacji pojawi się bowiem 11. edycja Twoja twarz brzmi znajomo. Prawdopodobnie w roli prowadzących znów zobaczymy Piotra Gąsowskiego i Macieja Dowbora, a w gronie jurorów znajdą się: Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka i Kacper Kuszewski.

Dziś Fakt podał, że pierwszymi uczestnikami nowej edycji będą Antek Smykiewicz, lider Future Folk – Stanisław Karpiel – Bułecka oraz aktorka Elżbieta Romanowska. 

Na liście pojawiają się także Iga Krefft, Kamil Pawelski a także wg Pudełka – Kazimierz Mazur, Marta Wiejak oraz Kasia Dąbrowska.

Przypomnijmy, że ostatnią edycję programu wygrał Mateusz Ziółko. Wcielał się w takich wykonawców jak Tina Turner, Zbigniew Wodecki, Aretha Franklin i Lenny Kravitz.

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków.

Popularne