Dział NewsMam Talent!Programy muzyczne w TV

Znamy kolejną dwójkę finalistów Mam Talent!Wczoraj odbył się drugi program na żywo piątej edycji programu Mam Talent!. Poziom odcinka zdecydowanie był lepszy niż tydzień temu. A w finale dwie nowe postaci – MultiVisiual oraz Bartek Grzanek.

W programie zaprezentowała się ósemka półfinalistów. Byli to Taekwondo Rapid Śrem czy JumpStyle Team z Gdańska. Agata Dziarmagowska wykonała Dog Days Are Over Florence and the Machine. Red Heels zniszczyły (zdaniem jurorów) bardzo popularny utwór, a Karolina Banaszak wykonywała podniebne czyny.

Jednak trójką, która zebrała najwięcej głosów był tancerz i projektant mody Dawid Bryniarski, zajmujący się magicznymi-wizualnymi cudami MultiVisiual oraz muzyk Bartek Grzanek. To właśnie MultiVisiual zdobyli najwięcej głosów, zatem jury musiało wybierać pomiędzy Grzankiem a Bryniarskim. I tak Agnieszka Chylińska postawiła na Bartka, Robert Kozyra na Bryniarskiego, a decydujący głos należał do Małgorzaty Foremniak. I ta wybrała Grzanka.

MultiVisiual to trio złożone z trzech osób, które wcześniej pojawiły się już w programie:

  • Michał Szałucho „Shao’” – uczestnik III edycji „Mam Talent!”, 26 lat, Gdynia. Z wykształcenia ekonomista.
  • Kamil Dziliński „Dzielny”– półfinalista I edycji „Mam Talent!”, 29 lat, Ostróda, obecnie mieszka w Warszawie.
  • Tomasz Piotrowski „Barney’” – finalista IV edycji „Mam Talent!”, 24 lata, Rzeszów.

Pod tym linkiem możecie zobaczyć ich niesamowity półfinałowy występ.

Drugim finalistą został Bartek Grzanek, nauczyciel muzyki. Grzanka część z widzów może kojarzyć, ponieważ brał on udział w programie The Voice of Poland. Przeszedł castingi (przesłuchania w ciemno) i zakwalifikował się do drużyny Andrzeja Piasecznego. W Bitwach na Ringu zmierzył się z… Rafałem Brzozowskim i poległ, bo Piaseczny wybrał właśnie Brzozowskiego. Teraz Grzanek próbuje swoich sił w Mam Talent! i jak widać z powodzeniem.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.