Dział NewsProgramy muzyczne w TVThe Voice

Zmiany w jury brytyjskiego The VoiceGavin Rossdale rezygnuje z posady mentora w brytyjskiej wersji programu The Voice. Wiadomo już, kto go zastąpi.

Nowym jurorem został angielski piosenkarz Olly Murs. Zastąpi on wokalistę zespołu Bush Gavina Rossdale’a. To nie będzie pierwszy kontakt Olly’iego z programami typu talent show – w 2009 doszedł do finału brytyjskiej edycji X-Factora. Wokalista nie kryje swojego podekscytowania udziałem w nadchodzącym przedsięwzięciu.

I’m absolutely buzzing about being a Coach on The Voice UK and can’t wait to sit in the big red chair alongside will, Jennifer and Tom. I’m excited to mentor new artists and without doubt, I’m in it to WIN! – tak mówi o swojej nowej roli

Oprócz niego w fotelach jurorskich zasiądą Jennifer Hudson, Will.I.Am oraz Sir Tom Jones. Siódma seria The Voice UK swoją premierę będzie miała w styczniu przyszłego roku.

Olly Murs to angielski muzyk i kompozytor, który współpracował z takimi artystami jak Travis McCoy, Demi Lovato czy Louisa Johnson. Jego dyskografię zamyka wydany w 2016 roku album 24 Hrs, który promowany był przez utowry You Don’t Know Love, Grow Up, Years & Years oraz Unpredictable.

Tags
Show More


Arkadiusz Zroślak

Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.