AlbumyDział NewsInformacje ogólne

Zespół LemON zapowiada debiutancki albumZespół LemON, zwycięzcy trzeciej edycji programu Must Be the Music, zapowiadają swój debiutancki album. Będzie on zatytułowany po prostu LemON, a promuje go singiel Będę z Tobą, o którym już pisaliśmy.

W programie Must Be the Music poznaliśmy dwie autorskie kompozycje zespołu LemON – Litaj Ptaszko oraz Dewiat. Autorem obydwu utworów jest lider zespołu, Igor Herbut.

Singiel promujący album LemON, który aktualnie podbija listy przebojów – Będę z Tobą – został nagrany w dwóch wersjach, radiowej oraz telewizyjnej, w której udział gościnny wzięła grupa MashMish znana z drugiej edycji programu Must Be the Music.

Premiera krążka została zapowiedziana na 27 listopada 2012 roku. Trzy dni później miejsce będzie miał specjalny koncert promujący album.  Premierowy koncert odbędzie się w Warszawie, 30 listopada, w klubie Mocca, ul. Żurawia.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.