Dział News Zespół Chemia zawiesza działalność

Zespół Chemia zawiesza działalność

Polski zespół Chemia powstał w 2007 roku z inicjatywy Wojciecha Balczuna Po prawie dziesięciu latach grania grupa podjęła decyzję o chwilowym zawieszeniu swojej działalności.

Na Facebooku zespołu pojawiła się krótka informacja z uzasadnieniem tej decyzji:

Chemia na pewien czas zawiesza działalność po to, aby wrócić silniejszą. Łukasz podjął decyzję aby pójść swoją drogą, a z Maciusiem Mąką będziemy współpracowali w innej formule. Dziękuję kolegom za ich wkład w naszą twórczość. To były piękne lata, których nigdy nie zapomnę. Nowe muzyczne idee wymagają zmian, bo nasze życie to jedna wielka zmiana. Już niedługo wraz z Krzysiem i Adasiem, przedstawimy nowe dźwięki, które mam nadzieję przypadną Wam do gustu. Nie smućcie się bardzo, dziękuję Wam za wszystkie dobre chwile i wielką pozytywną energię, którą nam daliście. Czekajcie na dobre newsy.

Mimo takiej decyzji już wkrótce zobaczymy zespół jeszcze raz na żywo. Kapela wystąpi 15 października podczas Mistrzostw Świata w karate tradycyjnym w Krakowie.

Dyskografię Chemii zamyka album Let Me, który ukazał się we wrześniu 2015 roku nakładem wytwórni Agora.

 

Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Popularne