Łotewski zespół Brainstorm powraca z nową płytą. Posłuchajcie albumu About the Boy Who Plays the Tin Drum.

Grupa Brainstorm zaistniała na międzynarodowej scenie w 2000 roku, kiedy reprezentowała Łotwę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Wraz z utworem My Star zdobyli wówczas 3. miejsce. Tuż po konkursie zespołowi udało się jeszcze wylansować przebój Maybe, który był popularny w kilku krajach, m.in. w Polsce.

Teraz Łotysze wracają z nową płytą zatytułowaną About the Boy Who Plays the Tin Drum, która ukazała się 25 maja. Znalazło się niej 10 nagrań w rockowych aranżacjach. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo była piosenka Wonderful Day. Drugim singlem zostanie natomiast kompozycja Nothing Lasts Forever, do której teledysk będzie miał premierę w czerwcu.

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.
Poprzedni artykułA$AP Rocky prezentuje nową płytę
Następny artykułNowy singiel: Jorja Smith – February 3rd