AlbumyCałe albumyDział News

Zespoł Brainstorm powraca z nową płytąŁotewski zespół Brainstorm powraca z nową płytą. Posłuchajcie albumu About the Boy Who Plays the Tin Drum.

Grupa Brainstorm zaistniała na międzynarodowej scenie w 2000 roku, kiedy reprezentowała Łotwę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Wraz z utworem My Star zdobyli wówczas 3. miejsce. Tuż po konkursie zespołowi udało się jeszcze wylansować przebój Maybe, który był popularny w kilku krajach, m.in. w Polsce.

Teraz Łotysze wracają z nową płytą zatytułowaną About the Boy Who Plays the Tin Drum, która ukazała się 25 maja. Znalazło się niej 10 nagrań w rockowych aranżacjach. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo była piosenka Wonderful Day. Drugim singlem zostanie natomiast kompozycja Nothing Lasts Forever, do której teledysk będzie miał premierę w czerwcu.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Close