Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Zespół Austra wystąpi w Polsce!Kanadyjska formacja Austra, znana z takich numerów jak Home, Beat and the Pulse, Future Politics i Spellwork, przyjedzie do Polski.

Zespół w naszym kraju wystąpić miał już w marcu tego roku. Niestety, po przylocie do Europy okazało się, że wokalistka  musi poddać się drobnej i niegroźnej operacji, która wymaga hospitalizacji. Trasę odwołano. Zostanie jednak wznowiona. Austra wystąpić miała tylko w Warszawie, lecz trasa obejmie dodatkowo dwa inne polskie miasta. Zespół zobaczyć będzie można na żywo:

  • 25.10, Gdańsk, B90
  • 26.10, Kraków, Kwadrat
  • 27.10, Warszawa, Niebo

Bilety już są w sprzedaży. Na gdański i krakowski koncert kosztują 69 PLN. W Warszawie zapłacić trzeba 79 PLN. Organizatorem wydarzenia jest agencja Automatik.

Austra przyjadą promować swój najnowszy krążek Future Politics.

Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.