Zagi opublikowała teledysk do swojego przedostatniego singla. Poznajcie Pieska.

Piesek jest drugim singlem promującym album pod tytułem Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni – debiutancki album Zagi. Pochodząca z Włodawy artystka funkcjonuje w branży muzycznej od 2011 roku; w swojej dyskografii ma dwa mini albumy demo: Kilka słów o miłości (2012) oraz UKE (2013). Premiera teledysku do Pieska odbyła się 19 kwietnia 2017 r.

Nad scenariuszem do klipu pracowaliśmy kreatywnie wszyscy. Tutaj wielkie dzięki lecą również do Krzyśka Grudzińskiego, który rzucił pomysł i pozwolił nam się nim trochę pobawić. Podczas nagrywania klipu pogoda nas nie rozpieszczała, około 3 w nocy zaczął padać śnieg, połamaliśmy kilka krzeseł, ale bez wątpienia było warto! Zawiązała się między nami wspaniała chemia i praktycznie czytaliśmy sobie w myślach – każdy włożył część siebie do tej historii. Rezultat spełnia moje oczekiwania i jestem ogromnie zadowolona, że mogę się podzielić z moimi słuchaczami teledyskiem, właśnie w takiej formie.

Obecnym singlem promującym debiutancką płytę artystki jest utwór Nie tu. Przy nagrywaniu albumu Zagi współpracowała m.in. z gitarzystą Tomkiem Krawczykiem, na co dzień grającym z Melą Koteluk, zespołem Bisquit i Zakopower. Wydawcą pierwszej płyty wokalistki jest wytwórnia Warner Music Poland.