Brytyjski electropopowy zespół Years & Years, znany z takich nagrań jak King, Desire, Shine, Eyes Shut i If You’re Over Me, intensywnie promuje się w mediach.

Grupa gościła w popularnym programie Live Lounge w brytyjskim radiu BBC Radio 1. Artyści wykonują w nim covery. Years & Years zmierzyli się z kompozycją amerykańskiej wokalistki – Ariany Grande. Wybór padł na jej najnowszy singiel No Tears Left to Cry. Utwór na singlu ukazał się 20 kwietnia 2018 roku. Zapowiada czwarty krążek Grande zatytułowany Sweetener. Piosenka doszła do 1. miejsca na listach przebojów m.in. w Australii, Czechach, Grecji, Portugalii i Norwegii.

Dyskografię Years & Years zamyka album Palo Santo. Ukazał się na początku lipca.

Zuzanna Janicka
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.
Poprzedni artykułKonkursy na lipiec. Sprawdźcie, czy wygraliście bilet na koncert zespołu Combichrist oraz Chelsea Wolfe
Następny artykuł14 lipca w muzyce. Kalendarium All About Music