AlbumyDział NewsDział WideoPremierowe utworyTeledyski

Years & Years prezentują nowy teledysk

Brytyjski zespół Years & Years w ostatnim czasie ciężko pracował nad najnowszym albumem studyjnym. Po zaprezentowaniu pierwszego singla z nadciągającego wydawnictwa, nadszedł czas na kolejny. Już teraz obejrzycie zwiastun teledysku do If You’re Over Me.

Na początku roku do serwisów streamingowych trafiła nowa piosenka Years & Years – Sanctify. Kawałek został pierwszym singlem promującym najnowszy album studyjny brytyjskiego zespołu Years & Years. Wraz z nim ukazał się także teledysk. Grupa nie zatrzymuje się na długo i już teraz publikuje kolejny singiel, którym została piosenka If You Are Over Me.

Zespół podzielił się zwiastunem teledysku do najnowszego singla. Swoją oficjalną premierę na kanale Vevo Years & Years będzie miał on już za kilka dni, jednak przedpremierowo klip jest już dostępny w Apple Music.

Chłopaki z Years & Years tworzą zespół od 2010 roku, a na swoim koncie mają debiutancki album studyjny oraz wiele nagród muzycznych.

Tags
Show More


Patrycja Mucha

Studentka II roku Tekstów Kultury. Każdą wolną chwilę spędza z muzyką popularną, ale w każdym gatunku odnajdzie coś dla siebie. Seriale również pochłaniają sporą część jej życia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *