Brytyjski zespół Years & Years w ostatnim czasie ciężko pracował nad najnowszym albumem studyjnym. Po zaprezentowaniu pierwszego singla z nadciągającego wydawnictwa, nadszedł czas na kolejny. Już teraz obejrzycie zwiastun teledysku do If You’re Over Me.

Na początku roku do serwisów streamingowych trafiła nowa piosenka Years & Years – Sanctify. Kawałek został pierwszym singlem promującym najnowszy album studyjny brytyjskiego zespołu Years & Years. Wraz z nim ukazał się także teledysk. Grupa nie zatrzymuje się na długo i już teraz publikuje kolejny singiel, którym została piosenka If You Are Over Me.

Zespół podzielił się zwiastunem teledysku do najnowszego singla. Swoją oficjalną premierę na kanale Vevo Years & Years będzie miał on już za kilka dni, jednak przedpremierowo klip jest już dostępny w Apple Music.

Chłopaki z Years & Years tworzą zespół od 2010 roku, a na swoim koncie mają debiutancki album studyjny oraz wiele nagród muzycznych.

Patrycja Mucha
Studentka II roku Tekstów Kultury. Każdą wolną chwilę spędza z muzyką popularną, ale w każdym gatunku odnajdzie coś dla siebie. Seriale również pochłaniają sporą część jej życia.
Poprzedni artykułAll About Music Przy Kawie #145
Następny artykułEurowizja, a sprawa narodu polskiego (z przymrużeniem oka, bo wpadł do niego brokat). Felieton Christiana Cieślaka