Dział NewsProgramy muzyczne w TVX Factor USA

X Factor Week: Najlepsze występy drugiej amerykańskiej edycji (the best of)I oto jeszcze dziś najlepsze występy drugiej edycji amerykańskiego X Factora.

The_X_Factor_USA_Live_Shows

All by Myself – Cece Frey

W kolejnym live na żywo i po kolejnych złych komentarzach od jurorów, Cece zdecydowała się zaśpiewać utwór, który tak bardzo pasował do jej sytuacji w programie.

Anything Could Happen – Fifth Harmony

Utwór, który zmienił karierę dziewcząt o 180 stopni. Wykonały go dwukrotnie w programie, tydzień po tygodniu. To dzięki niemu dostały się do finału.

Because You Loved Me – Diamond White

Nastolatka mogła zajść daleko, jednak w swojej grupie miała Carly Rose Soneclar, której mentorka obu dziewczyn – Britney Spears – poświęcała więcej uwagi.

Everytime – Paige Thomas

Paige Thomas była zauważalna i charakterystyczna, miała jednak problemy z niektórymi występami. Głosu to ona nie ma, ale ma potencjał na gwiazdę pop.

Hallelujah – Carly Rose Sonenclar

Proszę państwa, oto Carly – future star.

Hey Jude – Emblem3

Chłopaki nie mieli wielu dobrych występów, wszystkie były na porównywalnym poziomie. I tak jak twierdziła Demi Lovato, wszystkie były podobne do siebie. Może właśnie dlatego tuż przed finałem zostali pokonani przez Fifth Harmony. Nieistotne jest to jednak, gdyż obie grupy podpisały kontakty płytowe.

Impossible – Fifth Harmony

Tym utworem dziewczyny podbiły serce Simona Cowella w domach jurorskich. Podczas finału zaśpiewały go z elementami tekstu w języku hiszpańskim, który jest dla każdej z nich w jakiś sposób ważny i istotny (każda ma korzenie latynoskie).

It Will Rain – Carly Rose Sonenclar

Carly potrafi dobrze zaśpiewać nie tylko klasyczne utwory, ale też i te nowe, najpopularniejsze. Udowodniła to tym przebojem Bruno Marsa, jak i przeboje Adele (poniżej).

It’s a Man’s Man’s Man’s World – Diamond White

Rywalka Carly w grupie teens.

Over the Rainbow – Carly Rose Sonenclar

Prawdopodobnie najlepszy występ Carly w programie.

Proud Mary – Jennel Garcia

Jennel Garcia była w drużynie Demi Lovato wraz z Cece Frey i Paige Thomas. Miała z nich najlepszy głos, jednak i Cece, i Paige były bardziej charakterystyczne. Dlatego też doszły dalej. Aczkolwiek na dzień dzisiejszy żadna z nich nie podpisała kontaktu płytowego.

Rolling in the Deep – Carly Rose Sonenclar

J.w.

Somebody Like You – Tate Stevens

Tate miał wszystkie występy na tym samym poziomie. Dobre, ale niczym się nie wyróżniające. Czym podbił Amerykę? Tego my tu w Polsce nie rozumiemy, oni pewnie tak.

When a Man Loves a Woman – Vino Allan

Vino miał dobry głos, ale został pokonany przez nastolatki (w survivalu przegrał z Diamond White).

Wind Beneath My Wings – Cece Frey

Perfekcyjnie wokalnie to to nie było, jednak było pełne emocji, co wyróżnia ten występ. Ja i tak mam mnóstwo sympatii do Cece, mam nadzieję, że kiedyś nagra album.

* * *

Wszystkie artykuły z cyklu
Czytaj wszystkie artykuły z cyklu „X Factor Week”
Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.