Dział NewsProgramy muzyczne w TVX Factor USA

X Factor USA: Jason Brock opuścił program jako pierwszyMoże niekoniecznie pierwszy, ale jako pierwszy w głosowaniu publiczności. Wczoraj w X Factor USA miejsce miała pierwsza eliminacja. Plus One Direction wystąpili dwukrotnie.

Theme tego odcinka na żywo były hity filmowe. Wszyscy zaśpiewali całkiem dobrze. Był to pierwszy live, w którym to publiczność decydowała kto przejdzie dalej, a kto odpadnie. Tydzień wcześniej z TOP 16 jurorzy zrobili TOP 12 wyrzucając po jednym uczestniku ze swoich grup. W międzyczasie jednak jaki dzika karta do programu powróciła Diamond White jako trzynasty uczestnik.

We wczorajszym odcinku w Bottom 2 znaleźli się Jason Brock oraz Cece Frey. Po zaśpiewaniu ostatnich utworów to jurorzy decydowali, kto awansuje, a kto nie.

L.A. Reid był za swoim podopiecznym – Jasonem, Demi Lovato za swoją podopieczną – Cece. Władza należała do Britney i Simona. Britney postawiła na Jasona, Simon na Cece. Tym samym mieliśmy deadlock i o tym, kto odpadnie decydowały głosy publiczności. A ci najmniej głosów oddali na Jasona Brocka.

Po raz pierwszy w jakimkolwiek programie typu talent show podano pełne wyniki tzn. kto znalazł się na miejscu pierwszym, drugim, trzecim i tak dalej. Oto wczorajsza kolejność.

 1. Tate Stevens
 2. Carly Rose Sonenclar
 3. Vino Alan
 4. Diamond White
 5. Fifth Harmony
 6. Emblem3
 7. Jennel Garcia
 8. Paige Thomas
 9. Lyric 145
 10. Beatrice Miller
 11. Arin Ray
 12. Cece Frey

Cece Frey i Paige Thomas for the win!!!

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

One Comment

 1. Miałam wrażenie, że dyskryminacja homoseksualisty jak w Polsce szkoda, że odpadł pierwszy lubiłam go śmieszny był i fajny głos :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.