Dział NewsX Factor UK

X Factor 2017 – znamy panel sędziowski!Simon Cowell potwierdził skład tegorocznego panelu sędziowskiego X Factor. Zobaczymy nowe czy jednak te same twarze? 

Brytyjski X Factor powróci w tym roku, a przy panelu sędziowskim zasiądzie grono barwnych i niezastąpionych jurorów – Simon Cowell, Nicole Scherzinger, Sharon Osbourne i Louis Walsh. Fani pokochali ten skład i do ostatniej chwili nie wiedzieli, czy pojawią się oni również w tegorocznej odsłonie show.

Podczas rozmowy z The Sun Simon powiedział, że na ten moment w planach nie ma żadnych zmian, które dotyczyłyby grona sędziowskiego.

Mimo niepokoju wzbudzonego przez Sharon i twierdzenia, że prawdopodobnie nie zamierza ona powrócić do show z powodu kontuzji pleców, a także wątpliwości Nicole, która chciała zająć się tworzeniem muzyki – wszystko skończyło się brakiem zmian wśród jurorów.

W trakcie oczekiwań na zapowiedź X Factora 2017, zernijcie na tę z 2016 roku.

Tags
Show More


Patrycja Mucha

Studentka II roku Tekstów Kultury. Każdą wolną chwilę spędza z muzyką popularną, ale w każdym gatunku odnajdzie coś dla siebie. Seriale również pochłaniają sporą część jej życia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.