Znalezione obrazy dla zapytania mark gray lipnicka

Wystawa Marka Graya „Rock`n`roll for the eyes” będzie otwarta już tylko do piątku. Prace angielskiego artysty można obejrzeć w Warszawie.

Tylko do piątku, 22 czerwca, można obejrzeć prace Marka Graya. Wystawa „Rock`n`roll for the eyes” jest wciąż dostępna w galerii Rabbithole Art Room w H15 Boutique Hotel w Warszawie. W swoich dziełach Gray czerpał zarówno z malarstwa tradycyjnego, jak i sztuki ulicznej, by móc w pełni wyrazić energię, ironię czy humor. Artysta odpowiada również za animację do utworu Ptasiek, który znalazł się na ostatniej płycie studyjnej Anity Lipnickiej.

Cały teledysk Mark stworzył w swoim komputerze. Wszystkie kolejne sceny były rysowane ręcznie i animowane w old school’owym stylu. Animacja powstawała kilka tygodni i niemalże przyczyniła się do naszego rozwodu jeszcze przed ślubem! – zdradziła Anita Lipnicka

Mark Gray w przeszłości współpracował m.in. z takimi markami jak Ford, Motorola, Dell, Bang & Olufsen, Mobile, z ligą NBA czy z drużyną Manchester United. Prywatnie jest mężem Anity Lipnickiej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.