Znalezione obrazy dla zapytania mark gray lipnicka

Wystawa Marka Graya „Rock`n`roll for the eyes” będzie otwarta już tylko do piątku. Prace angielskiego artysty można obejrzeć w Warszawie.

Tylko do piątku, 22 czerwca, można obejrzeć prace Marka Graya. Wystawa „Rock`n`roll for the eyes” jest wciąż dostępna w galerii Rabbithole Art Room w H15 Boutique Hotel w Warszawie. W swoich dziełach Gray czerpał zarówno z malarstwa tradycyjnego, jak i sztuki ulicznej, by móc w pełni wyrazić energię, ironię czy humor. Artysta odpowiada również za animację do utworu Ptasiek, który znalazł się na ostatniej płycie studyjnej Anity Lipnickiej.

Cały teledysk Mark stworzył w swoim komputerze. Wszystkie kolejne sceny były rysowane ręcznie i animowane w old school’owym stylu. Animacja powstawała kilka tygodni i niemalże przyczyniła się do naszego rozwodu jeszcze przed ślubem! – zdradziła Anita Lipnicka

Mark Gray w przeszłości współpracował m.in. z takimi markami jak Ford, Motorola, Dell, Bang & Olufsen, Mobile, z ligą NBA czy z drużyną Manchester United. Prywatnie jest mężem Anity Lipnickiej.

 

Codziennie żonglująca słowami, wyłuskująca z nich treść. Kontakt: k8.turowicz@gmail.com IG: k.turowicz
Poprzedni artykułOly. prezentuje nową piosenkę i teledysk
Następny artykułAriana Grande prezentuje singiel z Nicki Minaj