Dział News "Wykorzystuje zaistniałą sytuację, aby zdobyć Oscara". Prawnik R. Kelly'ego krytykuje Lady Gagę

„Wykorzystuje zaistniałą sytuację, aby zdobyć Oscara”. Prawnik R. Kelly’ego krytykuje Lady Gagę

Nie ma dnia dnia bez nowych informacji wokół sprawy R. Kelly’ego, który został oskarżony o wiele lubieżnych sytuacji. Po usunięciu singla Lady Gagi, do sprawy włączył się jego prawnik.

Telewizja Lifetime wyemitowała ostatnio film dokumentalny Surviving R. Kelly, w którym 50 kobiet opowiada o tym co widziały i co je spotkało, gdy z nim współpracowały. Muzyk miał gwałcić, stosować przemoc fizyczną i szantażować emocjonalnie młode kobiety. Wśród nich miała być także Aaaliyah, z którą wziął ślub gdy miała 15 lat. Do sprawy odniosła się także Lady Gaga, która udzieliła wsparcia jego ofiarom i usunęła singiel Do What You Want z sieci.

Prawnik R. Kelly’ego wydał specjalne oświadczenie, w którym odniósł się do sytuacji usunięcia singla z sieci, w którym jawnie krytykuje artystkę i mówi, że tym samym zwiększa swoje starania na wygranie tegorocznego Oscara.

Pan R. Kelly docenia, że Lady Gaga poznała się na jego ogromnym talencie i współpracowała z nim, aby tym samym pomóc sobie w swojej karierze. Żałuję, że obecnie wykorzystuje ona tę zaistniałą kontrowersję, aby pomóc sobie w zdobyciu Oscara.

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków.

Popularne