AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Nowy utwór: Woodkid feat. Louis Garrel – L’aérogramme de Los Angeles

Francuski wokalista i reżyser Woodkid, znany z takich numerów jak Iron, I Love You czy Run Boy Run, bardzo rzadko dzieli się z fanami nowymi piosenkami. Ostatnio zaskoczył jednak pewnym coverem.

Ujawnione przez artystę nagranie nosi tytuł L’aérogramme de Los Angeles. Gościnnie w kompozycji udziela się francuski aktor Louis Garrel, który ma na koncie role w takich filmach jak Zwyczajni kochankowie, Piosenki o miłości czy Z innego świata. Ich duet jest coverem piosenki francuskiego wykonawcy Yvesa Simona.

Dyskografię Woodkida zamyka album The Golden Age. W marcu minęło 5 lat od jego premiery. W 2016 roku artysta przygotował w dużej mierze instrumentalny soundtrack Desierto.

Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Close