WizKid opublikował listę utworów na swój kolejny muzyczny projekt – Sounds From the Other Side. Na wydawnictwie pojawi się kilku artystów z głośnymi nazwiskami – z Drakem i Chrisem Brownem na czele.

Wydawnictwo zawiera w sumie 12 utworów. Znamy już 5 z nich – zostały one wykorzystane do promowania albumu. Pierwszy singiel – Daddy Yo, światło dzienne ujrzał jeszcze w ubiegłym roku. Na kolejne nagranie WizKid kazał nam czekać do marca. Wtedy poznaliśmy Sweet Love oraz nagrany we współpracy z Drakem utwór Come Closer. W czerwcu wydane zostały ostanie single, oba z gościnnym udziałem innych muzyków – African Bad Gyal z Chrisem Brownem oraz Naughty RideMajor Lazer. Premiera Sounds From the Other Side nastąpi 14. lipca.

Tracklista:

 1. Sweet Love
 2. Come Closer feat. Drake
 3. Naughty Ride feat. Major Lazer
 4. African Bad Gyal feat. Chris Brown
 5. Daddy Yo
 6. One For Me feat. Ty Dolla $ign
 7. Picture Perfect
 8. Nobody
 9. Sexy
 10. All For Love feat. Bucie
 11. Dirty Wine feat. Ty Dolla $ign
 12. Gbese feat. Trey Songz

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułVic Mensa zapowiada debiutancki album
Następny artykułNowy utwór: Zola Jesus – Soak
Piotr Korpalski
Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Entuzjasta współczesnej polskiej muzyki w wydaniu pozamainstreamowym. Cały czas poszukuje jednak nowych inspiracji, które pozwolą mu się rozwinąć. Zdystansowany i uważny obserwator, a nade wszystko dobry słuchacz.