Amerykański raper i piosenkarz Wiz Khalifa wypuścił nowy singiel. Gościnnie w nagraniu wystąpił inny raper – Ty Dolla $ign.

Wiz Khalifa to amerykański wokalista, raper, autor piosenek i aktor. Na rynku fonograficznym zadebiutował w 2006 roku albumem Show and Prove. Na sukces na amerykańskim rynku muzycznym musiał jeszcze jednak poczekać. W 2011 roku ukazał się jego trzeci longplay pod tytułem Rolling Papers, który pokrył się w Stanach Zjednoczonych podwójną platyną oraz złotem w Kanadzie. Do tej pory artysta wydał już sześć albumów studyjnych i wciąż nagrywa nową muzykę.

11 sierpnia do sprzedaży cyfrowej trafił jego kolejny singiel – Something New. Tym razem Wiz Khalifa zaprosił do współpracy innego amerykańskiego rapera i wokalistę, ukrywającego się pod pseudonimem Ty Dolla $ign.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowy teledysk: Lorein – Wisła
Następny artykułNowy teledysk: Lianne La Havas – Tokyo
Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.