Dział NewsGarść informacji

Willow Smith cięła sobie nadgarstki

Córka Willa Smitha, Willow Smith, w jednym z programów wyznała, że po ukazaniu się jej singla Whip My Hair w 2010 roku miała stany depresyjne. Wówczas cięła sobie nadgarstki.

Willow Smith to amerykańska piosenkarka, aktorka i tancerka. Jej rodzicami są Will Smith oraz Jada Pinkett Smith. W 2010 roku, jako 10-letnia dziewczynka, Willow wylansowała swój największy hit Whip My Hair, który w Stanach Zjednoczonych pokrył się platyną.

Jak się jednak okazuje, sukces w tak młodym wieku odcisnął piętno w psychice nastolatki. W jednym z talk-show, w którym gościła wraz z matką, wyznała, że miała stany depresyjne. Był nawet taki okres, kiedy wokalistka samo okaleczała się, tnąc sobie nadgarstki.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.