Dział Publicystyka Wilki zagrały akustycznie w Toruniu, relacja i zdjęcia Doroty Kutnik

Wilki zagrały akustycznie w Toruniu, relacja i zdjęcia Doroty Kutnik

Image and video hosting by TinyPic

Wilki kontynuują świętowanie 25-lecia działalności zespołu. Sobotni koncert w Toruniu otworzył ich kolejną trasę koncertową, tym razem akustyczną. W wyjątkowych wersjach usłyszeliśmy najbardziej znane przeboje tego znanego zespołu takie jak Bohema czy Urke.

Aż trudno uwierzyć, że Wilki na czele z Robertem Gawlińskim na scenie spędzili już tyle lat. Jednak, gdy patrzy się na nich na żywo, widać jak zgrali się przez ten okres. Nadal mają tę energię i tworzą wyjątkowy klimat. Teraz do zespołu dołączył gościnnie również jeden z synów wokalisty, czyli Beniamin. Wspólnie z ojcem podczas koncertu wykonał jedną z piosenek z najnowszej płyty o tytule To, co piękne w życiu.

Na scenie toruńskiej Auli UMK Wilki zaprezentowały przekrój utworów z 25 lat ich działalności. Ciekawe jest jednak to, że wspólnie grupa wykonała również piosenki, które Robert Gawliński wydał solowo. W Toruniu wybrzmiały i te najbardziej znane utwory tak jak Na zawsze i na wieczność czy Son of The Blue Sky, ale także te mniej, dla wiernych fanów. Każdą piosenkę frontman starał się ciekawie zapowiadać i często mogliśmy usłyszeć śmieszne anegdoty. Wilki w Toruniu czuły się świetnie! A publiczność również nie narzekała, a podczas bisu powstała z krzeseł, by bujać się w rytm Urke i N’avoie.

Dodatkowo podczas koncertu fani po raz pierwszy mieli możliwość usłyszeć najnowszy singiel zespołu, który ukaże się już w marcu. Co za tym idzie, nadchodzi premiera kolejnego krążka! Wtedy będzie również nowa trasa koncertowa, a Was zachęcam do pójścia na koncert, jeśli tylko będziecie mogli. Wilki to legenda polskiej muzyki, a z każdą kolejną zagraną na żywo piosenką, tylko utwierdzicie się w tym przekonaniu.

Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic

Najpopularniejsze (48h)