Dział News Maroon 5 jednak nie wystąpią w przerwie Super Bowl 2019?

Maroon 5 jednak nie wystąpią w przerwie Super Bowl 2019?

To chyba jedna z najważniejszych informacji ostatnich tygodni. Wybrano zespół, który wystąpi w przerwie Super Bowl 2019! Tak przynajmniej twerdzą media na całym świecie

Wiemy, kto wystąpi na przyszłorocznym Super Bowl

Choć nic jeszcze nie zostało potwierdzone oficjalnie przez organizatorów Super Bowl, to wczoraj media na całym świecie z nieoficjalnych źródeł informują nas, że w przerwie przyszłorocznego Super Bowl wystąpi zespół Maroon 5. Informację te potwierdzają ze swoich źródeł największe portale z Billboardem i Variety na czele. Zespół tym samym da prawdopodobnie piętnastominutowe show podczas przerwy finału trzeciego lutego 2019 roku.

Wybór ten jednak podzielił internautów i większość zgodnie twierdzi, że jest to bardzo bezpieczny wybór. Zespół, który rok rocznie serwuje nam przeboje, stroni od skandali i niepochlebnych informacji. Mówi się, że na scenie pojawić się mają gościnnie także Cardi B i Christina Aguilera. Są to jednak tylko przypuszczenia. Oficjalnie będziemy wiedzieć to dopiero w lutym.

Przypomnijmy, że panowie z Maroon 5 pojawią się także w Polsce. Zespół wystąpi 6 czerwca przyszłego roku w krakowskiej Tauron Arenie.

https://www.youtube.com/watch?v=aJOTlE1K90k

Aktualizacja *20 września*

W odpowiedzi na doniesienia medialne, NHL napisało w oświadczeniu, że jest jeszcze za szybko, żeby potwierdzić kto w przyszłym roku wystąpi w przerwie Super Bowl i że artyści nie zostali jeszcze wybrani. Tym samym jednak, że zdementowali pogłosek, że Maroon 5 są brani pod uwagę.

Łukasz Jaćkiewicz
Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.