Dział NewsNagrody muzyczneWyniki

Wiadomo, kto w przyszłym roku dołączy do Rock and Roll Hall of FameW 2018 roku do grona muzyków uhonorowanych włączeniem do galerii sław Rock and Hall of Fame dołączy pięciu artystów. Między innymi Bon Jovi.

Jak co roku, Rock and Roll Hall of Fame ogłosiło, kto dołączy do ich słynnej galerii sław, która stanowi uhonorowanie całej kariery danego zespołu bądź solisty. W 2018 roku do grona artystów, którzy zostali włączeni do kapituły dołączą: Bon Jovi, Dire Straits, The Moody Blues, The Cars i Nina Simone. Wśród nominowanych znaleźli się także Radiohead, Depeche Mode oraz Judas Priest, jednak tym razem zabrakło dla nich miejsca, co spotkało się z niemałym oburzeniem ze strony fanów muzyki na całym świecie.

Rock and Roll Hall of Fame nagradza tych artystów, którzy w ogromnym stopniu zasłużyli się muzyce rockowej. Nominację może otrzymać muzyk, którego debiutancki krążek ukazał się przynajmniej 25 lat wcześniej. Kandydaci wybierani są na podstawie głosowania około 900 ekspertów od muzyki rockowej. Ceremonia Rock And Roll Hall of Fame odbędzie się 14 kwietnia 2018 roku w Public Hall w Cleveland.

Tags
Show More


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.