All About Music Dua Lipa i Natalia Nykiel na podium, ale wygrywa Imagine Dragons. "Whatever...

Dua Lipa i Natalia Nykiel na podium, ale wygrywa Imagine Dragons. „Whatever It Takes” Utworem Tygodnia po raz pierwszy!

Imagine Dragons oraz Natalia Nykiel wskakują na podium zestawienia. Dua Lipa drugi tydzień z rzędu zajmuje miejsce trzecie. Oprócz tego sporym awansem może się pochwalić Margaret.

 

Whatever It Takes od Imagine Dragons zalicza skok o cztery pozycje i otwiera całe zestawienie. Druga lokata w tym tygodniu należy do Natalii Nykiel. Czy Total Błękit ma szanse za tydzień już po raz piąty znaleźć się na samym szczycie? Miejsce trzecie utrzymuje Dua Lipa i jej IDGAF.

Tuż za podium znalazła się Margaret z singlem In My Cabana. Artystka w tym tygodniu odnotowuje awans o dziesięć oczek. Dobry wynik zaliczają również dwa następne utwory, czyli Finesse (Remix) od Bruno Marsa i Cardi B oraz Filthy Justina Timberlake’a.

Miejsce 7. natomiast należy do Sarsy, która w ubiegłym tygodniu otwierała całe zestawienie. Pozycję niżej znajduje się Dancing od Kylie Minogue. Australijska piosenkarka ostatnie wydanie listy spędzała na drugim miejscu.

Nowością na liście jest utwór All the Stars, za którym stoją Kendrick Lamar i SZA. 35 uzyskanych głosów dało im 9. lokatę.

Poczekalnia

Dziś żaden utwór nie awansuje z poczekalni. Odpada za to zespół Portugal. The Man, który spędził trzy tygodnie na miejscach 11-20.

 

 

Najpopularniejsze (48h)