All About Music

Weź udział w ankiecie All About Music 2018 i wygraj nagrody!Drugi raz w historii AAM pytamy Was, co robimy dobrze, a co źle. Przygotowaliśmy specjalną ankietę, w której zadaliśmy Wam kilkanaście pytań. Macie okazję na nas sie wyżyć, albo nas wychwalić. Albo i to, i to. Dodatkowo z aplikacją Going. oraz wytwórniami płytowymi przygotowaliśmy dla Was nagrody. Możecie wybrać sobie koncert, na który chcecie iść. Fajnie? Fajnie. Sprawdźcie szczegóły.

Trzy osoby wygrają wejścióki na wybrane koncerty, a siedem pozostałych płyty niespodzianki. Weźcie udział w naszej ankiecie, macie okazję się wykazać.

Ankieta po kliknięciu w obrazek, szczegóły konkursu poniżej.

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, należy w odpowiedniej sekcji ankiety kliknąć „tak„.

Zwycięzcy zostaną wybrani spośród najbardziej poprawnych merytorycznie ankiet. Nie chodzi o to, aby jak najbardziej nam słodzić, chodzi o fakt, aby przedstawić swoje argumenty w taki sposób, aby było to merytorycznie poprawne. Jeśli widzicie wady w serwisie, napiszcie jakie i dlaczego, jeśli widzicie zalety, napiszcie jakie i dlaczego to jest zaletą. Jeśli proponujecie nowe rubryki, opiszcie je, przedstawcie swoje idee i pomysły.

Nagrodzimy najlepsze ankiety.

Konkurs trwa do niedzieli do 3 czerwca, do godziny 23:59.

Nagrody

Zwycięzców będzie dziesięcioro.

Going. | Logo 3 osoby otrzymają od nas podwójną wejściówkę na wybrany przez siebie koncert. Warunkiem jest, aby owe wydarzenie było dostępne w serwisie Going., który jest sponsorem konkursu.  Nie można wybrać wydarzeń typu Open’er czy Orange Warsaw. Wydarzenie może mieć miejsce w Twoim mieście lub tam, gdzie Ci wygodnie. Ważne, aby było dostępne na Going..

Siedem pozostałych osób otrzyma od nas płyty-niespodzianki.

Going. | Logo Going. Bądź na bieżąco!

Dołącz do społeczności bywalców najciekawszych wydarzeń w mieście: kino, teatr, imprezy, koncerty, spotkania, targi. Going. to Twój własny codzienny kalendarz kulturalny zawsze pod ręką.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.