All About MusicUtwór Tygodnia

Dawid Podsiadło minimalnie odskakuje reszcie rywali, wyprzedzając Years & Years, Taylor Swift i Się. „W Dobrą Stronę” Utworem Tygodnia!

Trzy tygodnie wystarczyły fanom Dawida Podsiadło, by wynieść najnowszy singiel na szczyt listy. To zdecydowanie krok W Dobrą Stronę do Złotego Utworu, lecz droga do tego jeszcze trochę daleka. Mniej szczęścia miały utwory, które są z nami od 17 tygodni – i Years & Years i Taylor Swift musieli zadowolić się niższymi lokatami na podium.

Dawno nie mieliśmy tak dziwnego notowania jak to, które musimy przedstawić Wam dzisiaj. Różnica między miejscami #2-#3, #3-#4 oraz #4-#5 to tylko jeden głos! Dzięki fanom Dawida Podsiadło udało się wyjść z tego schematu, tworząc przewagę i jednocześnie wysuwając jednoznacznie singiel na pozycję lidera. Wskutek ich działania Years & Years, Taylor Swift, Sia i Adele muszą pocieszyć się niższymi lokatami.

Co ciekawe, na Taylor Swift oddano tyle samo głosów co tydzień temu. W zeszłym tygodniu taki wynik pozwalał na miejsce piąte, dzisiaj na ostatnią lokatę podium. Nowe peaki notują X Ambassadors, Coldplay, Jason Derulo i Sigala.

Najbardziej spadki odczuli Alvaro Soler (z #14 na #20), Lost Frequancies (z #7 na #17), Imany (z #2 na #11) oraz Anna Naklab (z #10 na #16).

Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, 6 marca być może będziemy mieli kolejne dwa Złote Utwory… Kto wie, może i jeszcze wcześniej – Wy decydujecie o tym co tydzień.

[table id=89 /]

Z poczekalni niestety nikt nie awansował…

Tags
Show More


Beata Prętnicka

Lat 23, blogerka. Fanka muzyki wszelakiej, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Szybko się nudzi znalezionymi wcześniej utworami, które zawierają w sobie nutę szczerości i prawdziwości. Z chęcią chodziłaby na wszystkie interesujące koncerty. Lubi obejrzeć dobrą komedię. Zagorzały kibic sportowy.

Related Articles

4 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.