Dział News Vök na trzech koncertach w Polsce

Vök na trzech koncertach w Polsce

Trip-hopowy zespół Vök powraca do Polski na kolejną serię koncertów. Już w lutym Islandczycy odwiedzą trzy polskie miasta, gdzie przedpremierową zaprezentują materiał z nadchodzącej płyty.

Trio Vök szykuje się do wydania drugiej w karierze płyty. W ramach jej promocji islandzkie trio zagra trzy koncerty w Polsce. 19 lutego trio zawita do Warszawy, a następnie odwiedzi Wrocław i Poznań. Organizatorem nadchodzących koncertów grupy Vök jest agencja TBA Music, natomiast bilety na wszystkie trzy występy można nabyć na stronie biletomat.pl

  • 19.02 – Warszawa (Niebo)
  • 20.02 – Wrocław (Stary Klasztor)
  • 21.02 – Poznań (Próżność)

Podczas najbliższych koncertów trip-hopowe trio Vök premierowo zaprezentuje materiał z nadchodzącej płyty. Nad The Dark Islandczycy pracowali z brytyjskim producentem Jamesem Earpem. Do tej pory znane są trzy utwory z drugiego w karierze formacji albumu: Night & Day, Autopilot oraz Spend The Love. Premiera płyty The Dark zaplanowała jest na 1 marca przyszłego roku.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne