Dział News Albumy Nowy singiel: Virgin - Sens

Nowy singiel: Virgin – Sens

Zespół Virgin nadal promuje swoje ostatnie wydawnictwo Choni. Właśnie poznaliśmy kolejny singiel z ich ostatniej płyty. Możecie posłuchać go na naszej stronie.

Kolejną piosenką promującą album został utwór Sens. Do singla został zapowiedziany teledysk. Jego premiera nastąpić ma przed wakacjami.

To czwarty singiel z wydanej 10 listopada 2016 roku płyty Choni. Poprzednio zespół postawił na utwory Hard HeartNiebezpieczna kobietaKopiuj – wklej. Do dwóch ostatnich singli powstał również teledysk.

Choni to czwarty album studyjny zespołu Virgin. Wydawnictwo ukazało się nakładem wytwórni muzycznej Universal Music Polska. Krążek dotarł do 24. miejsca polskiej listy przebojów – OLiS. W obecnym składzie zespołu znajdują się Tomasz Lubert, Doda, Piotr Pniaq Pniak i Piotr Olszewski.

Singiel Sens możecie posłuchać tutaj:

Piotr Korpalski
Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Entuzjasta współczesnej polskiej muzyki w wydaniu pozamainstreamowym. Cały czas poszukuje jednak nowych inspiracji, które pozwolą mu się rozwinąć. Zdystansowany i uważny obserwator, a nade wszystko dobry słuchacz.

Popularne