Dział News Albumy Posłuchaj w całości: VIRGIN - CHONI

Posłuchaj w całości: VIRGIN – CHONI [ODSŁUCH]

Pierwszy od ponad dekady, czwarty studyjny album Virgin nachodzi wielkimi krokami. Jedenaście, w tym sześć premierowych utworów, ukrywających się pod nazwą Choni – dziś premiera internetowa krążka.

Zespół powstał w 2000 roku z inicjatywy Tomasza Luberta. Do jego rozwiązania siedem lat później wydano trzy studyjne płyty Virgin (2002), Bimbo (2004) i Ficca (2005). Długo oczekiwany powrót Dody i Tomasza na jedną scenę nastąpił w 2014 roku w ramach krótkiego koncertu akustycznego w Warszawie, by po kilkunastu miesiącach zaskoczyć nowym materiałem. Efektem ich owocnej współpracy jest czwarta studyjna płyta Choni, która ukazała się 10 listopada nakładem wytwórni Universal Music Polska.

Póki co dostępna jest jedynie wersja internetowa wydawnictwa, ponieważ błędy w dystrybucji sprawiły, że fizyczna wersja albumu dostępna będzie w Empikach dopiero 16 listopada.

Płytę promowała dotychczas anglojęzyczna piosenka Hard Heart, która przypadła do gustu Slashowi – legendarnemu gitarzyście Guns N’Roses, któremu Doda towarzyszyła na scenie podczas jego koncertu w Polsce. Virgin nagrali również polski odpowiednik singla pod tytułem Niebezpieczna kobieta, wydany jako soundtrack do filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety.

Choni składa się z jedenastu utworów – sześciu premierowych i pięciu największych hitów Virgin jak Dżaga, 2 Bajki, Znak pokoju czy Mam tylko Ciebie. Oprócz wydania albumu, zespół wyruszy w trasę koncertową, która obejmie m.in. Warszawę (w dzień premiery), Białystok oraz Wrocław.

Tracklista

 1. Niebezpieczna kobieta
 2. Sens
 3. Padłeś? Poleż
 4. Kopiuj – Wklej
 5. Miłość na etat
 6. Anyż
 7. Dżaga
 8. 2 Bajki
 9. Znak pokoju
 10. Mam tylko Ciebie
 11. Szansa

Bonus:

 1. Niebezpieczna kobieta (Remix by Forest)
 2. Hard Heart

null

Popularne