All About MusicUtwór Tygodnia

Utwór Tygodnia 148 (06.06. – 12.06.)

Oddajemy w Wasze ręce los kolejnego AAMowego notowania. Śmiało, klikajcie i decydujcie, kto odpadnie i przede wszystkim: jaki kawałek zostanie naszym nowym Utworem Tygodnia?

Głosowanie

Lista Przebojów All About Music już ponownie jest do Waszej dyspozycji.

Na dzień dzisiejszy sytuacja z  oraz wygląda następująco (Jeżyki są oczywiście za obecność kawałka w tej drugiej, „gorszej” dziesiątce):

 • Dawid PodsiadłoW dobrą stronę (24. tydzień na liście) 
 • Duke Dumont – Ocean Drive (18. tydzień na liście)
 • ZAYNPillowtalk (17. tydzień na liście)

Przypomnijmy, że do odpadnięcia wystarczą też cztery karne jeżyki zebrane w ciągu 5 tygodni…

…lub też 3-tygodniowe „wakacje” na miejscach #16 – #20 (tutaj też ma zastosowanie ta zasada odnośnie 4 karnych jeżyków. Dotychczas – na szczęście – nie musiała być zastosowana). (Jednak pod w/w względem chyba Dawid Podsiadło może czuć się bezpieczny. By tak jednak było, powinniście zapewnić mu bezpieczeństwo przez najbliższe 2 tygodnie)

Pamiętajcie: utwór, który jest powyżej 15. tygodni i spędzi minimum 3 tygodnie pod rząd na miejscach #11 – #20 (czytaj: dostanie 3 karne jeżyki) wypada z zestawienia, a na jego miejsce wejdzie utwór z największą ilością głosów w Poczekalni.

Śmiało, głosujcie.

Poczekalnia

Po usunięciu Sylwii Grzeszczak oraz Ariany Grande (obydwa utwory awansowały) oraz propozycji od Adama Lamberta i duetu Calvin Harris feat. Rihanna (minęło 5 tygodni), do Poczekalni dodaliśmy następujące utwory:

 • Clean Bandit feat. Louisa Johnson – Tears
 • EnejMoże Będzie Lepiej
 • GalantisNo Money
 • KYGO feat. KodalineRaging
 • Natalia NykielError
 • RihannaNeeded Me

Trochę głosów do awansu brakuje jedynie:

 • Alicia Keys – In Common (brakuje 91 głosów)

Zachęcamy do głosowania.

REGULAMIN
Tags
Show More

Beata Prętnicka

Lat 23, blogerka. Fanka muzyki wszelakiej, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Szybko się nudzi znalezionymi wcześniej utworami, które zawierają w sobie nutę szczerości i prawdziwości. Z chęcią chodziłaby na wszystkie interesujące koncerty. Lubi obejrzeć dobrą komedię. Zagorzały kibic sportowy.

Podobne artykuły

13 thoughts on “Utwór Tygodnia 148 (06.06. – 12.06.)”

 1. ZAYN, Nick i Ariana :) a z propozycji: Natalia i Meghan :) szkoda, że Calvin się nie dostał do zestawienia… i czemu „Needed me”, a nie np. „Kiss It Better”?

 2. Into You, Formation, oraz Stressed Out;
  W propozycjach Needed Me oraz coś ode mnie, czyli Panda (no co?!?). Sorry Alicia. :( Lubię Ją, ale, zagłosuję na nią w przyszłym tygodniu…

   1. Tak. :P Lubię Pandę. :P
    Jak pewnie wiesz, O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE, więc po co się do mnie przyczepiasz?!?
    Ja nie lubię Biebera, ani Mendesa, ale jakoś się do ciebie nie przyczepiałem… Przyczepiałem się do innego, jakiegoś Mateusza (chyba Markowskiego)… Ale już tego nie robię, a ty jak widzę nadal to robisz. :P Chyba, że to miał być odwet za BASTO i za moje poglądy dot. muzyki klubowej, którą ty akurat lubisz… Tak!?! Serio!?!
    Pozdrawiam.

    1. Nadal to robię? To nie jest żaden odwet. To nie chodziło o przyczepianie, a raczej chciałem wyrazić swoje zaskoczenie, ale pewnie nie zabrzmiało, tak jak chciałem. Nie znam wielu osób, które lubią ten utwór, stąd moje zaskoczenie. Tylko tyle. Przepraszam, jeśli Cię uraziłem. Będzie zgoda? Pozdrawiam :)

     1. Będzie. PS. Zobacz sobie like’i „Pandy” i porównaj je sobie z dislike’ami. :P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close