Jesień daje nam się coraz bardziej we znaki. Z tej oto okazji zapraszamy do wyboru Utworu Tygodnia. Poczekalnia jest również pełna ciekawych kawałków, chętnych by wejść do Listy Przebojów All About Music. Gotowi? Czas start.

Głosowanie

Zaczynamy bardzo ponury miesiąc, jakim jest listopad. Nie od dziś wiadomo jednak, że muzyka jest tak bogata, że znajdziemy tam kawałki odpowiadający temu klimatowi. A może Wy paradoksalnie poszukujecie poprawiaczy nastroju na te dość zimne dni? Którąkolwiek opcję wybierzecie, zagłosujcie jak co tydzień, układając ponownie Listę Przebojów All About Music. Czy dacie ponownie szansę Sii na zdobycie szczytu? Na którym miejscu umieścicie Adele? Być może postawicie na bliżej nieokreślonego „czarnego konia” tych zawodów? Decydujcie.

Poczekalnia

Daliście awans Selenie Gomez (Same Old Love) i Adele (Hello), a my wyrzuciliśmy jeszcze Video (Ktoś Nowy) i Dawida Podsiadło (W Dobrą Stronę) z racji tego, że to był ich piąty tydzień i nie doczekali się swojej kolejki.

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Zwłaszcza, że do Poczekalni dorzucamy:

  • Ariana GrandeFocus
  • Justin BieberSorry
  • The DumplingsNie Gotujemy
  • Zara LarssonLush Life

Przypominamy również, że jest to już ostatni tydzień Nicky’ego Jama i Enrique Iglesiasa. Do awansu Jain brakuje 90 głosów, zaś w wypadku Alvaro Solera tylko 25. Pozostałe kawałki w Poczekalni, by z niej wyjść potrzebują minimum 100 głosów. Zachęcamy do głosowania.